IMG_0204

صف های طویل دریافت سبد کالا در کرج ادامه دارد+عکس

با آنکه در استان تعداد مراکز توزيع کالا بالاست اما مردم براي دريافت کالا به فروشگاه رفاه واقع در ميدان مادر مراجعه ميکنند و دليل اين امر را به اتمام رسيدن توزيع در فروشگاهاي ديگر ميدانند.

 

کمال مهر:

استان البرز با جمعيتي بالغ بر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶نفر، چهارمين شهر پرجمعيت ايران محسوب ميشود اين استان مانند استان هاي ديگر در حال حاضر شاهد توزيع سبد کالا مي باشد.
با آنکه در استان تعداد مراکز توزيع کالا بالاست اما مردم براي دريافت کالا به فروشگاه رفاه واقع در ميدان مادر مراجعه مي کنند و دليل اين امر را به اتمام رسيدن توزيع در فروشگاهاي ديگر مي دانند.
به گزارش کمال مهر، فروشگاه رفاه واقع در کرج-ميدان مادر يکي از مراکز توزيع سبد کالا محسوب ميشود اما در اين مرکز مانند ديگر مراکز توزيع ديگر؛ موجب نارضايتي مراجعين به اين فروشگاه شده است.
بنابراین گزارش آن‌چه که بيش از هر چيز در صف‌هاي سبد کالا آزار دهنده است تحمل ازدحام جمعيت توسط مراجعين مي باشد که علاوه بر انتظار مردم را تحت فشار قرار ميدهد که برخي از آن‌ها حضور خود در اين صف ها از ساعت 4 و 5 بامداد اعلام کرده اند در حالي که با اين حضور، نام آنها را براي دريافت کالا اعلام نکرده اند و آنها يقين دارند که تا عصر بايد منتظر بمانند.
به گزارش خبرنگار کمال مهر ؛اما مشکل اصلي مردم به ايجا ختم نميشود بلکه نا منظم بودن در توزيع و وقفه در اعلام کردن اسامي مراجعين است که باعث شده مردم نه تنها براي مسببان دعاي خير نکنند بلکه آنها را مقصر اصلي در اين امر بدانند .

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام /ندا ترکاشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *