حضور آحاد مردم در22بهمن چالش روانی دشمن بر علیه ایران اسلامی را نقش بر آب خواهد کرد

حجت الاسلام ولمسلمین روحی یزدی گفت:حضور مردم میتواند در جهت دفع اینچنین چالشی موثر می باشد لذا حضور آحاد مردم در هر سنینی می تواند برای نظام جمهوری اسلامی ایران سرنوشت ساز باشد ومیتواند در سرنوشت این نظام تاثیر گذار باشد.

به گزارش گروه سیاسی کمال مهر؛

حجت الاسلام روحی یزدی در گفتگو با «کمال مهر»درخصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به خبرنگار ما گفت:در نظام جمهوری اسلامی ایران 22 بهمن ماه تنها عید ملی مردم ایران است .

وی افزود:مردم ایران به شکرانه ی برپایی حکومت اسلامی روز 22 بهمن ماه در راهپیمایی شرکت می کنند و در واقع با حضورشان اقتدار نظام را به ظهور و بروز می کشانند و تجربه نشان داده است در سالهای گذشته مخصوصا در 8 سال دفاع مقدس ما هرگاه حضور بیشتر مردم را  در راهپیمایی داشتیم ؛ دشمن محسوس تر و ملموس  تر عقب نشینی کرد و این عظمت  اقتدار ملی و مردمی  را میرساند.

روحی یزدی با اشاره با اینکه درحال حاضر استکبار جهانی جمهوری اسلامی ایران را به نوعی به چالش روانی کشیده است،تصریح کرد: حضور مردم میتواند در جهت دفع  اینچنین  چالشی موثر می باشد لذا حضور آحاد مردم در هر سنینی می تواند برای نظام جمهوری اسلامی ایران سرنوشت ساز باشد ومیتواند در سرنوشت این نظام تاثیر گذار باشد.

رئیس دفتر شورای نگهبان در استان البرز در پایان گفتگو از همه ی مردم دعوت کرد که  باحضور بانشاطشان در راهپیمایی 22 بهمن ماه بتوانند در دفاع نظام جمهوری اسلامی ایران قدم موثری را بردارند.

انتهای پیام/ت

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *