بعضی می‌خواهند نظرمردم را از دشمنی دشمن منصرف كنند/ هم منتقدین با شرح صدر رفتاركنند هم مسئولین دولتی با منتقدین با شرح صدر رفتار كنند

صبح امروز در سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی با امام خمینی(ره)، فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

 

به گزارش گروه سیاسی کمال مهر، صبح امروز در سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی با امام خمینی(ره)، فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند: قدرتهای مداخله‌گر میخواهند به مردم كشورها القا كنندكه استقلالشان با پیشرفت منافات دارد؛ كسانی هم در داخل كشورها از جمله در ایران حرف آنها را تكرار می‌كنند.

ایشان ادامه دادند: گاهی یك حادثه ابعادی پیدا می‌كند كه حتی خود پدیدآورندگان آن حادثه هم انتظارش را ندارند. حادثه 19 بهمن از این قبیل بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: جمهوری اسلامی متكی به ایمان و محبت و اراده مردم است، انشاءالله در 22بهمن خواهید دید كه ملت ایران می آیند و استحكام و اقتدار ملی خود را فریاد میزنند.

رهبرانقلاب تاکید کردند: راز ماندگاری نظام اسلامی، تكیه صریح و شفاف بر اصول و ارزشهاست همانطور كه امام بزرگوار اینطور بود، هیچ نباید این صراحت را از دست داد، تاكتیكها را می‌توان عوض كرد ولی اصول باید مستحكم بماند.

ایشان ادامه دادند: امروز مشاهده میكنیم،دشمنان حرفهایی میزنند كه این مایه عبرت ملت ماست. ملت مذاكرات و اظهارنظرهای بی ادبانه آمریكاییها را زیرنظر داشته باشند، بعضی میخواهند نظرمردم را از دشمنی دشمن منصرف كنند.

رهبر فرزانه انقلاب بیان کردند: ملت، مسئولین و نخبگان وحدت خودرا حفظ كنند، انتقادها منصفانه باشد، دولت چندماهی بیشتر نیست آمده، باید فرصت داد.هم منتقدین با شرح صدر رفتاركنند هم مسئولین دولتی با منتقدین با شرح صدر رفتار كنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: مشكلات اقتصادی كشور را تنها اتكا به ظرفیت درونی حل میكند، خوشبختانه مسئولان دولتی به این رسیدند كه راه برطرف كردن مشكلات نگاه به بیرون و رفع تحریم نیست، از دشمن نمیشود انتظار داشت و به او چشم دوخت.

مشروح خبر این دیدار متعاقباً منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *