13921112000699_PhotoA

شیرزنی که به جان داعش افتاد+تصاویر

برخی رسانه‌ها نوار ویدئویی منتشر کردند که در آن یک زن ساکن الانبار علیه تروریست‌های داعش دست به سلاح شده است.
 

 

خبرگزاری فارس: شیرزنی که به جان داعش افتاد+تصاویر

 

 

به گزارش سرویس فضای مجازی کمال مهر، به نقل از  ابنا، استان سنی نشین “الانبار” عراق طی یک ماه گذشته به صحنه نبرد و ناآرامی جدی میان تروریست‌های دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” و ارتش این کشور تبدیل شده است.

 

شورشیان داعش ابتدا با بدست گرفتن کنترل دو شهر رمادی (مرکز استان) و فلوجه شده بودند همین امر باعث شد تا «نوری مالکی» نخست وزیر و رئیس کل نیروهای مسلح این کشور، روز 21 دسامبر فرمان اعزام واحدهای مختلف ارتش برای بازگرداندن حاکمیت از دست رفته دولت بر این شهرها را صادر کند.

 

درهمین حال پایگاههای شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها نوار ویدئویی منتشر کردند که در آن یک زن ساکن الانبار علیه تروریستهای داعش سلاح بر دست گرفته است.

 

 

 

در این نوار ویدئویی این زن که «ام موید» نام دارد می گوید: اوضاع امنیتی پس از اخراج تروریستهای داعش از منطقه الحامضیه در الانبار به سوی ثبات حرکت می‌کند و من آماده ام به دنبال تروریستهایی که فرار کرده‌اند بروم و با آنها مبارزه کنم.

 

 

وی از همه خانواده‌های عراقی که الانبار را ترک کرده‌اند خواست که به منازل خود بازگردند و از آمادگی همه ساکنان منطقه برای دفاع از منازل و خانواده هایشان سخن گفت.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *