دانش‌آموزان حافظان اصلی این انقلاب هستند

استاندار البرز گفت: دانش‌آموزان حافظان اصلی این انقلاب هستند.

 

به گزارش  کمال مهر، سیدطاهر طاهری صبح امروز با حضور در یکی از مدارس ناحیه سه کرج اظهار کرد: نسل امروز یکی از مهمترین حافظان آرمان‌ها و دستاوردهای این انقلاب هستند.

وی ادامه داد: امام خمینی در دوران انقلاب با پشتوانه ملت ایران بسیاری از مشکلات را پشت سر گذاشت و این انقلاب را به پیروزی رسانید.

این مسئول با بیان این که ما برای به دست آوردن این انقلاب خون‌های بسیاری را فدا کردیم افزود: امروز نوبت ما است تا حرمت خون شهدا را نگه داشته و ادامه دهنده  راه آنها باشیم.

طاهری با بیان این که امروز دشمن در نظر دارد تا با کینه توزی توطئه‌های شوم خود را در کشور پیاده کند گفت: اتحاد و حفظ آرمان‌های انقلاب دشمنان را مأیوس و سرشکسته خواهد کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی نواختن زنگ انقلاب را گلبانگ گوش نواز آغاز جشن‌های انقلاب اسلامی دانست و افزود: نواختن این رنگ همانند طلیعه‌ای نوربخش است که بار دیگر جوانه‌های امید را در دل‌ها می‌رویاند.

طاهری به ثمر نشستن انقلاب شکوهمند اسلامی را حاصل اتحاد و همبستگی ملت ایران دانست و تأکید کرد: شما دانش‌آموزان به عنوان نسل آینده باید حافظ این ارزش‌ها باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *