105378_284

زنگ سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر در البرز از 15 بهمن بصدا در می آید

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از اکران 20 اثر سینمایی در سی و دومین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

گروه استانی کمال مهر؛ سیدموسی حسینی کاشانی با اعلام این خبر اظهار کرد: سی و دومین جشنواره فیلم فجر در استان البرز از 15 بهمن ماه آغاز و تا 25 همین ماه ادامه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: در طول این 10 روز در مجموع 20 فیلم از بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد.

 

کاشانی ادامه داد: طی سال‌های گذشته جشنواره فیلم فجر البرز در سینما ساویز کرج برگزار می‌شد اما با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و با در نظر گرفتن فضا و موقعیت جغرافیایی مناسب سینما هجرت کرج، جشنواره فیلم فجر امسال در سینما هجرت برگزار می‌شود.

 

وی افزود: علاقه‌مندان به هنر هفتم می‌توانند با مراجعه به سینما هجرت کرج نسبت به تهیه بلیت فیلم‌های دلخواه خود اقدام کنند.

 

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز تصریح کرد: جشنواره فیلم فجر در البرز همزمان با استان تهران آغاز می‌شود و اختتامیه آن نیز روز 25 دی ماه در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار می‌شود.

 

این مسئول تاکید کرد: در مراسم اختتامیه جشنواره برخی از دست‌اندرکاران فیلم‌های اکران شده حضور خواهند داشت و در توضیحاتی در خصوص آثار خود ارائه می‌دهند.

 

وی افزود: این جشنواره از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که از مهمترین آنها می‌توان به بخش داوری مردمی اشاره کرد.

 

کاشانی ادامه داد: در بخش داوری مردمی تماشاگران فیلم برگزیده خود را انتخاب و معرفی می‌کنند.

 

وی در پایان از همکاری استانداری البرز، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری کرج و حوزه هنری البرز جهت برگزاری این رویداد هنری قدردانی‌ کرد و گفت: بدون شک بدون همکاری این دستگاه‌ها برگزاری این جشنواره با مشکلات زیادی همراه بود.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *