1969748_146

بازرسان آژانس فردا از “معدن گچین” بازدید می‌کنند/ درباره نحوه بازرسی مذاکره می‌کنیم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان با بیان اینکه بازرسان آژانس، فردا به بندرعباس می‌روند و از معدن گچین بازدید می‌کنند، گفت‌:‌ بازرسی بازرسان آژانس از معدن گچین مدیریت شده خواهد بود و بر اساس مذاکرات بعداز ظهر امروز توافقی برای نحوه بازرسی صورت می‌گیرد و یک سری دسترسی‌های مدیریت شده در اختیار بازرسان قرار می‌گیرد.
کمال مهر:”بهروز کمالوندی” سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان  با اعلام خبر ورود بازرسان آژانس به ایران برای بازدید از معدن گچین بندرعباس گفت: بازرسان سه نفر هستند که امروز وارد تهران شده‌اند و بعد از ظهر امروز نیز مذاکراتی با سازمان انرژی اتمی خواهند داشت‌.

وی افزود: بازرسان فردا به بندرعباس می‌روند و از معدن گچین بازدید و پس از بازدید فردا شب تهران را ترک می‌کنند.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: بازرسی بازرسان آژانس از معدن گچین مدیریت شده خواهد بود و بر اساس مذاکرات بعداز ظهر امروز توافقی برای نحوه بازرسی صورت می‌گیرد و یک سری دسترسی‌های مدیریت شده در اختیار بازرسان قرار می گیرد.

کمالوندی خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها در چارچوب بیانیه 20 آبان تهران صورت می‌گیرد و نتیجه این بازرسی‌ها در انتهای گام اول که بر اساس توافق صورت گرفته 3 ماه زمان دارد و زمان آن 20 بهمن به پایان می‌رسد، اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *