دلیل توقیف خودروهای بازکنان پرسپولیس چیست؟

خبر توقیف خودروهای بازیکنان پرسپولیس اگر چه هنوز از سوی هیچ مقامی تایید نشده است اما شایعه‌ای است که خیلی سریع انتشار پیدا کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی کمال مهر، باشگاه پرسپولیس طلب برخی بازیکنان را با فروش خودرو به آن‌ها پرداخت کرده است واین موضوع قبلاً نیز به صورت ضمنی از محمد رویانیان شنیده شده بود والبته همه بازیکنان خودرو نگرفته‌اند اما برخی‌ها بابت طلبشان خودرو دریافت کرده‌اند.

واما ماجرای توقیف خودرو : طبق اطلاع ما از منابع آگاه در روایت اول گفته می‌شود که پول خودروهایی که به بازیکنان اعطا شده می‌بایستی به گمرک پرداخت می‌شد که این اتفاق نیافتاده است و گمرک نیز در صدد توقیف خودروها برآمده است اما در روایت دوم که بسیار محتمل‌تر از قبلی به نظر می‌رسد به این شکل بوده است که خودروها به صورت چکی خریداری وبه بازیکنان داده شده است و در حال حاضر چک های خودروها نقد نشده است و فروشنده سند آن‌ها را آزاد نکرده است و اقدام به توقیف خودروها کرده است و مشکل به وجود آمده در مورد توقیف خودروها می‌تواند به همین دلیل باشد ضمن اینکه یک دردسر مصاعف وجود دارد که برخی بازکنان خودرو را به شخص ثالثی واگذار کرده‌اند ولی به دلیل نقد نشدن چک‌ها مشکل سند پیدا کرده‌اند.

هیچکدام از روایت‌ها ی فوق هنوز از سوی هیچ مقام رسمی تایید نشده است والبته آقایان رویانیان، شیرینی، قدوسی و غیره…. هنوز به تلفن‌های خود جواب نمی‌دهند وابهام در توقیف خودروها کماکان ادامه دارد.
انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *