رضا خاتمی تنها با مردودین فتنه می‌تواند اتحاد کند/اصولگرایان متحدتر از گذشته خواهند شد

عضو فراکسیون اصولگرایان با تاکید بر اینکه اصولگریان با تمام سلایقی که دارند در مقابل اصلاح‌طلبان متحد هستند و در آینده متحد‌تر از گذشته خواهند شد، گفت: امثال رضاخاتمی تنها می‌توانند با مردودین فتنه اتحاد کنند.

 

خبرگزاری فارس: رضا خاتمی تنها با مردودین فتنه می‌تواند اتحاد کند/اصولگرایان متحدتر از گذشته خواهند شد

 

کمال مهر:روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس  درباره تلاش اصلاح طلبان برای ایجاد شکاف در جبهه اصولگرایان و همراه کردن آنان در رقابت های انتخاباتی آینده گفت: اشخاصی که چنین مسائلی را در برخی رسانه ها مطرح کرده اند از جمله محمدرضا خاتمی دارای سوابق روشنی در عرصه سیاسی کشور هستند.

وی افزود: این افراد در جریان فتنه سال 88 هر زهری که توانسته‌اند به نظام ریخته‌اند و تلاش خود برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی کرده‌اند.

این نماینده عضو فراکسیون اصولگرایان ادامه داد: از این چنین کسانی که بحث اجماع اصلاح‌طلبان و اصولگرایان را دنبال می‌کنند، به طور حتم در پیشنهادات خود صادق نیستند و تعریف آن ها از اصولگرا نیز مختصر خود آنان است.

حسینیان با تاکید بر اینکه اصولگرایان با تمام سلایقی که دارند در مقابل اصلاح‌طلبان متحد هستند و در آینده متحد‌تر از گذشته خواهند شد، گفت: به نظرم حتی درصورت مطرح شدن چنین مساله تنها مردودین فتنه سال 88 به دنبال اتحاد با اصلاح طلبان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *