محمدجوادکولیوند-نماینده-کرج

کولیوند:مهم ترین اولویت بودجه 93 استان البرز ، پروژه «اتوبان شهید همت» می باشد

نماینده مردم کرج:در استان البرز چند پروژه عمرانی ملی داریم که مهم ترین آن اتوبان شهید همت می باشد و تکمیل این پروژه گره فقط استان را باز نمی کند بلکه گره کشور باز می شود.

 

به گزارش گروه استان «کمال مهر»:

محمد جواد کولیوند در گفتگوی اختصاصی با «کمال مهر» در خصوص بودجه استان البرز در سال 93 اظهار داشت؛در دوبخش بودجه های جاری و عمرانی استان در قسمت بودجه عمرانی و تملک دارایی ها در حدود 148میلیارد تومان بودجه استان می باشد.

وی در ادامه افزود: البته این اعتبار است و تخصیص نیست ، که دستگاه ها نسبت به توافق نامه ها و درآمدهای کشور از خزانه بودجه تخصیصی در یافت می کنند.

نماینده مردم کرج پیرامون تخصیص بودجه البرز درسال 92 را10درصد عنوان داشت و تاکید کرد؛ 10درصد در کل کشور این خیلی کم است باید مدیریت کنیم ، منابع خیلی محدود هستند و انشالله با توافقاتی که انجام شده برای سال آینده 93 تخصیص اعتبارات استان به 25 % برسد.

کولیوند با ابراز امیدواری در تحقق 15الی 20 درصدی تخصیص بودجه برای استان البرز تاکید کرد:سعی و برنامه ما این است که موارد نسبت به سال 92 پیشرفت داده بشود.

 

وی افزود:به هرشکل در استان چند پروژه عمرانی ملی داریم که مهم ترین آن اتوبان شهید همت می باشد و تکمیل این پروژه گره فقط استان را باز نمی کند بلکه گره کشور باز می شود .انشاالله سال آینده قسمت اعظم این پروژه شکل می گیرد.

محمد جواد کولیوند با اشاره به اهمیت بهداشت و درمان استان البرز تخصیص بودجه دراین بخش را حائز اهمیت و اولویت دوم بودجه استان البرز دانست و تاکید کرد:دو بیمارستان کرج و فردیس بودجه مصوب دارند ولی تاکنون تخصیصی برای آنها لحاظ نشده و این موضوع برای استان البرز خیلی مهم بوده و باید دنبال و پیگیری شود.

وی در انتهای سخنانش درخصوص اولویت های بودجه استان البرز گفت: اولویت یک اتوبان شهید همت و اولویت های بعدی بهداشت درمان و بخش ورزش و جوانان می باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *