1951449_805

کشف سرنخ‌های مناسب از انفجار تروريستي مقابل سفارت ایران در بیروت

سفیر ایران در لبنان گفت: پس از ماجدالماجد، جمال دفتردار که از افراد برجسته همین مجموعه بوده دستگیر شده و سرنخ‌های خوبی به‌دست آمده است.

 

 

 

کمال مهر:”غضنفر رکن‌آبادی” سفیر ایران در لبنان  درباره پیگیری پرونده انفجار تروریستی مقابل سفارت کشورمان در بیروت گفت: پس از وقوع حادثه ظرف کمتر از ۲۴ ساعت هویت عاملان انتحاری کشف و در فاصله حدود یک ماه “ماجد الماجد” طراح، مدیر، مجری و برنامه‌ریز این اقدام تروریستی دستگیر شد که پس از مدتی فوت کرد.

وی تصریح کرد: پس از ماجدالماجد، جمال دفتردار که از افراد برجسته همین مجموعه بوده دستگیر شده و سرنخ‌های خوبی به‌دست آمده است.

سفیر ایران در لبنان اظهار داشت: با توجه به همکاری‌های بسیار مطلوبی که دستگاه‌های ذی‌ربط لبنان با سفارت، گروه‌های کار‌شناسی و هیئت‌های تحقیق کشورمان داشتند امیدواریم در آینده به سرنخ‌های بهتری در ارتباط با عوامل پشت پرده این موضوع به صورت مستدل و مستند دست پیدا کنیم.

وی درباره سفر هیئت قضایی کشورمان به لبنان بیان داشت: هیئت قضایی کشورمان با کلیه افراد و دستگاه‌های ذیربط لبنان ارتباط برقرار و این هیئت رضایت خود را از روند پیگیری پرونده اعلام کرده است.

رکن‌آبادی در پایان خاطرنشان کرد: پرونده تروریستی انفجار مقابل سفارت کشورمان در بیروت هم‌اکنون مراحل تحقیق را می‌گذراند و امیدواریم نتیجه نهایی هرچه زود‌تر مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *