برگزاری جشنواره بزرگ ژیمناستیک کاران ساوجبلاغ

جشنواره بزرگ و زیبای ژیمناستیک کاران ساوجبلاغ با حضور مسئولین شهرستان و استان و جمعی از خانواده های علاقمند در ساوجبلاغ برگزار شد .

به گزارش کمال مهر و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساوجبلاغ؛ این جشنواره در سالن ژیمناستیک شهر هشتگرد با حضور حدادی فرماندار ساوجبلاغ ، عقبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، تشکر رئیس هیات استان البرز و جمعی از خانواده های علاقمند ورزشکاران ، مربیان و اعضاء هیات رئیسه استان و شهرستان برگزار شد .
در این جشنواره فرماندار ساوجبلاغ ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین ورزشکاران نونهال و خردسال و برنامه های دیدنی آنها ، ورزش را عامل پیشرفت روح و جسم انسان خواند و ورزشکاران حاضر را به ادامه فعالیتهای ورزشی و احترام به یگدیگر و به پدر و مادر تشویق کرد.
تشکر رئیس هیات ژیمناستیک استان البرز نیز در سخنان خود لزوم وجود سخت افزار های مناسب و استاندارد را در کنار نرم افزارهای ورزشی را مطرح نمود و به کلیه هنر جویان ژیمناستیک کار قول 4 دوره تمرین در سالن خانه ژیمناستیک ملاصدرا را داد.

قهرمانی کاراته کا ساوجبلاغی در مسابقات کشوری
کاراته کای ساوجبلاغی موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات کشوری شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساوجبلاغ؛ مسابقات قهرمانی کشور سبک شیتوریو(شیتوکای) کاراته با عنوان جام و لایت در سالن کبکانیان تهران و دررده سنی بزرگسالان برگزار شد .
در این رقابتها 100 شرکت کننده در قالب 16 تیم به رقابت پرداختند که از تیم ساوجبلاغ بیژن پایدار در کاتای انفرادی به مربیگری عبدالحسین پایدار موفق شد حریفان خود را مغلوب ساخته و به مقام قهرمانی دست یابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *