پشت پرده عدم واکنش به استیضاح نعمت‌زاده/ اعتراض سیاه یک روزنامه/ واقعیت «توافقنامه ژنو» چیست؟

واقعیت ماجرای «توافقنامه ژنو»، ‌تشدید فعالیت‌های فتنه‌گران در فضای مجازی، تصاویر تعلیق غنی سازی 20 درصد و هلاکت زن انتحاری داعش از مهم‌‌ترین اخبار امروز رسانه‌های مجازی و مکتوب کشور است.
 

خبرگزاری فارس: پشت پرده عدم واکنش به استیضاح نعمت‌زاده/ اعتراض سیاه یک روزنامه/ واقعیت «توافقنامه ژنو» چیست؟

سرویس فضای مجازی کمال مهر به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند.

در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز ‌‌‌دوشنبه 30/10/1392 می‌آید:

* مهدی هاشمی یکی از مصادیق هشدار روحانی است

روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب با تطبیق اظهارات رئیس‌جمهور و مهدی هاشمی نتیجه گرفت مهدی هاشمی یکی از همان کسانی است که دکتر روحانی می‌گوید مخالف برداشتن تحریم‌ها هستند.

اخبار ویژه روزنامه کیهان را اینجا بخوانید.

* هلاکت زن انتحاری داعش+عکس

ابنا در خبری نوشت: یک زن تکفیری که با بستن کمربند انفجاری قصد منفجر کردن خود در گذرگاهی در شمال حلب را داشت، توسط تروریست‌های ارتش آزاد از ناحیه سر هدف قرار گرفت و کشته شد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

* ‌تشدید فعالیت‌های فتنه‌گران در فضای مجازی

روزنامه جوان نیز در مطلبی نوشت: شورایی متشکل از تعدادی از فعالان فتنه 88، برای تقویت فعالیت‌های فضای مجازی با مدیریت دو نفر از فعالان فتنه آغاز به کار کرده است.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

* پشت پرده عدم واکنش به استیضاح پیرمرد کابینه

سایت دانا در گزارشی نوشت: بدون تردید یکی از پرحاشیه‌ترین وزرای دولت یازدهم وزیر 68 ساله صنعت،معدن و تجارت است که هنوز خیلی‌ها جلسه رأی اعتماد مجلس به او را یکی از جنجالی‌ترین جلسات خانه ملت می‌دانند.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.

* واقعیت ماجرای «توافقنامه ژنو» چیست؟

حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: چرا بسیاری از آنچه در توافق ژنو آمده است برای مردم ایران و در مواردی حتی برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ناگفتنی است.

ادامه یادداشت را اینجا بخوانید.

* روزنامه وطن‌امروز «سیاه» منتشر شد+عکس

همچنین روزنامه وطن امروز در اعتراض به آنچه جزئیات تأسف‌بار منتشرشده از توافقنامه ژنو خوانده شده است به رنگ سیاه و سفید و با لوگوی مشکی چاپ شد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

* اجبار کارمندان به مطالعه تالیفات رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی+سند

سایت صبحانه در خبری نوشت: «مرکز آموزش مدیریت دولتی» مأموریت دارد توسعه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه مدیریت دولتی و اداره عمومی کشور را از طریق آموزش مدیران، کارشناسان و کارکنان پیگیری کند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

* سناریوهای مختلف تندروها برای آینده دولت

سایت دیدبان در گزارشی نوشت: تندروهای اصلاح‌طلب تلاش دارند تا پیروزی حسن روحانی در انتخابات را به نفع خود مصادره به مطلوب کنند.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.

* پرسشی از اصحاب مکتب نیاوران

محمدکاظم انبارلویی طی یادداشتی در روزنامه رسالت نوشت: پرسشی که از اصحاب مکتب نیاوران دارم این است که با اینکه مسئولیت حسن و قبح اوضاع اقتصادی کشور به عهده آنان است چرا پاسخگوی پرسش‌های کلیدی در حوزه «برنامه» و «بودجه» کشور نیستند؟

ادامه یادداشت را اینجا بخوانید.

* نخستین تصاویر از تعلیق غنی سازی 20 درصد در نطنز

ایرنا تصاویری از بسته شدن اتصالات بین زنجیره‌های دو قلو برای تولید اورانیوم 20 درصد در نطنز را منتشر کرد.

ادامه تصاویر را اینجا مشاهده کنید.

* تشییع پیکر رزمنده نوجوان حزب‌الله پس از 2 ماه+تصاویر

ابنا نیز در خبری نوشت: پیکر شهید نوجوان حزب‌الله لبنان که در حین انجام وظیفه جهادی در سوریه به شهادت رسید، پس از خارج شدن از چنگ تروریست‌‌های تکفیری روز گذشته تشییع و به خاک سپرده شد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

* موافقتنامه یا زیارتنامه ژنو؟

ناصر نوبری در یادداشتی که روزنامه وطن امروز آن را منتشر کرد، نوشت: عصاره موافقتنامه ژنو این است که ایران، در گام اول کوتاه‌مدت 6 ماهه تمام نگرانی‌های اصلی طرف‌های مقابل در همه ابعاد را متوقف می‌کند و در همه زمینه‌ها با صرف نظر از خط قرمز خود (غنی‌سازی صنعتی) در نقطه کنونی درجا می‌زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *