دختر شيرازی متجاوزش را كشت

رييس پليس آگاهي فارس گفت: قاتل فردي كه به‌ دليل داشتن ارتباط نامشروع، در شيراز به قتل رسيده بود، شناسايي و دستگير شد.
کمال مهر: رييس پليس آگاهي فارس گفت: قاتل فردي كه به‌ دليل داشتن ارتباط نامشروع، در شيراز به قتل رسيده بود، شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ سيروس حيدري اظهار داشت: پرونده‌يي در اختيار ماموران دايره پنجم اداره مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي قرار گرفت، مبني بر قتل مشكوك فردي 45 ساله در شيراز كه در ظاهر بر اثر تصادف جان باخته است.

وي بيان كرد: با توجه به آثار موجود روي جسد متوفي و تحقيقات صورت گرفته و نظريه پزشكي قانوني قتل اين فرد محرز شد و مراتب كشف حقيقت و چگونگي قتل و شناسايي قاتل در دستور كار ماموران قرار گرفت.

رييس پليس آگاهي استان فارس افزود: در اين راستا دو مظنون دستگير و در تحقيقات هر دو نفر به ارتباط نامشروع با مقتول اقرار كردند كه با انجام تحقيقات بيشتر از يكي از آنان، علت قتل اين مرد 45 ساله كشف شد.

حيدري گفت: در تحقيقات انجام شده از قاتل وي علت ارتكاب قتل را اين‌گونه بيان كرد كه از سه سال گذشته با مقتول آشنا بوده و وي در تماس تلفني با او در محلي قرار گذاشته تا همديگر را ببينند.

وي ادامه داد: زماني كه اين دو نفر با يكديگر رودررو مي‌شوند مقتول قصد تجاوز به قاتل را داشته كه با مقاومت وي روبه‌رو و با هم درگير مي‌شوند كه در اين درگيري قاتل ابتدا با قفل فرمان ضربه‌يي به كمر مقتول زده سپس با چاقويي كه در خودروي مقتول بوده وي را از ناحيه سر و گردن مجروح كرده و متواري شد كه اين موضوع سبب قتل اين مرد 45 ساله مي‌شود.

روزنامه اعتماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *