1938479_217

بارش برف و باران در اکثر جاده‌های کشور/ترافیک در همه محورها روان است

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از بارش برف و باران در اکثر محورهای کشور خبر داد.
کمال مهر:

سرهنگ حمیدی ،در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور اظهار  داشت: براساس آخرین تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری، سامانه‌های هوشمند ترافیک شما بر خط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور در حال حاضر کلیه جاده‌های کشور از ترافیکی روان و عادی برخوردار هستند و تاکنون گزارشی مبنی بر بار ترافیکی دریافت نشده است.

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور تشریح کرد: براساس آخرین گزارش‌های دریافتی از وضعیت جوی جاده‌های کشور در حال حاضر در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، اصفهان، همدان، کردستان، لرستان و استان ایلام محور ایلام-سرابله و همچنین قم محور سلفجگان بارش برف گزارش شده است و تردد با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

سرهنگ حمیدی افزود: همچنین در استان‌های ایلام، بوشهر، خوزستان و قم بارش باران و لغزندگی معابر گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به صورت 24 ساعته و با شماره تلفن‌های 88255555 و 120 پاسخگوی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور و امدادرسانی احتمالی با هموطنان خواهد بود.

 

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *