1926419_628

عکس عروسی، اشتهای این مرد را تا یکسال کور کرد + عکس

این مرد که از اضافه وزن وحشتناکی رنج می‌برد و نسبت به وزن خود بی‌توجه بود به خاطر دیدن عکس خود در یک مراسم عروسی به شدت شوکه شده و تصمیم جدی برای کاهش وزن گرفت که در نهایت موفقیت‌آمیز بود.

 

 

 

به گزارش خبرنگار علمی کمال مهر، یک مرد 39 ساله پس از دیدن عکس خود در حالت بسیار چاق در مراسم عروسی بردارش و ضربه روحی ناگهانی از بابت اضافه وزن وحشتناک خود تصمیم به لاغری گرفته موفق به رسیدن به وزن ایده‌ال و نرمال شده است.

گفتنی است: این فرد که مدیر فناوری اطلاعات یک سازمان بوده به دلیل مشغله شغلی اصلاً ورزش نمی‌کرده و مرتباً غذا‌های فراوری مصرف می‌کرده و به تدریج دچار اضافه وزن فراوان شده بوده است.

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، این فرد در عرض 12ماه نیمی از وزن خود را با رعایت رژیم غذایی کم کالری و همچنین ورزش منظم کم نموده است.این فرد دوست ندارد که عکس‌های دوران چاقی خود را نگاه کند و از همه آنها متنفراست.

 

 

این فرد از راز‌های موفقیت خود در لاغری را آشپزی می‌داند، درهنگام تمرین برای لاغری خود شروع به آشپزی کرده و دیگر از غذاهای حاضری مصرف نکرده و درحال حاضر به یک آشپز ماهر که قادر به پخت غذا‌های سالم است تبدیل شده است.

 

این فرد معتقد است قدم به دنیای جدیدی گذاشته و از کاهش وزن خود بسیار خوشحال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *