مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کردستان برگزار می‌شود

رئیس هیئت کاراته کردستان از برگزاری مسابقات کاراته بانوان قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در روز چهارم بهمن ماه خبر داد
 

.

خبرگزاری فارس: مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کردستان برگزار می‌شود

کمال مهرجلال عبدی   اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی کشور کاراته در اسفند ماه امسال برگزار می‌شود و تیم‌های استان کردستان خود را برای حضور پر قدرت در آن پیکارها آماده می‌کنند.

وی افزود: این مسابقات در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و در دو بخش مردان و زنان از 14 اسفند کلید می‌خورد که به تناسب هر رده سنی مسابقات در اوزان بخصوصی برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت کاراته کردستان افزود: در رده سنی نوجوانان دختر مسابقات در 3 وزن 47-، 54- و 54+ و در بخش پسران نیز در 5 وزن 52-، 57-، 63-، 70- و 70 + برگزار خواهد شد.

عبدی تصریح کرد: مسابقات کاراته قهرمانی کشور در رده سنی جوانان در 5 وزن مردان و 4 وزن زنان، رده سنی امید در 4 وزن مردان و 3 وزن زنان و رده سنی بزرگسالان در 6 وزن ویژه هر دو بخش زنان و مردان برگزار می‌شود.

وی افزود: جمعه 4 بهمن ماه نیز مسابقات کاراته بانوان قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و رده سنی 16 و 17 سال به میزبانی شهرستان سنندج برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت کاراته کردستان تصریح کرد: مسابقات قهرمانی کاتای امید و جوانان مردان استان نیز طی روزهای 14 و 15 بهمن ماه و قهرمانی کاتای زنان نیز در همین دو رده سنی طی روزهای 27 و 28 بهمن ماه برگزار و نفرات برتر راهی مسابقات قهرمانی کشور خواهند شد.

عبدی همچنین از برگزاری اردوی تیم‌های امید و جوانان استان کردستان در بخش مردان و زنان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور این دو رده سنی در شهرهای شیراز و یزد خبر داد.

وی در پایان با ابراز خشنودی از روند فعالیت ورزشکاران این رشته در سطح استان گفت: با استفاده از ظرفیت بالای کاراته‌کاهای استان می‌توانیم درخشش بیشتری داشته و حضور پرقدرت خود را تداوم بخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *