اتوبوس وارد باند فرودگاه شد/سرگردانی هواداران خوزستانی و شعار علیه قلعه‌نویی

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی وارد خوزستان شد که یک اتوبوس برای بردن قرمزپوشان به هتل، وارد باند فرودگاه شد تا اعضای تیم را از فرودگاه خارج کند.
 

خبرگزاری فارس: اتوبوس وارد باند فرودگاه شد/سرگردانی هواداران خوزستانی و شعار علیه قلعه‌نویی

به گزارش کمال مهر، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل فولاد خوزستان ساعت 20:15 امروز وارد اهواز شد.

با توجه به اینکه حدود 500 هوادار مقابل فرودگاه منتظر قرمزپوشان بودند، پرسپولیسی‌ها برای خروج از فرودگاه دچار دردسر شدند و ابتدا می‌خواستند از در اصلی خارج شوند اما با ازدحام هواداران مواجه شدند و سپس می‌خواستند از در پشتی خارج شوند که باز هم با ازدحام شدید هواداران مواجه شدند.

هواداران به شدت بازیکنان پرسپولیس از جمله سیدجلال حسینی را تشویق می‌کردند و حتی علیه قلعه‌نویی نیز شعارهایی دادند.

با توجه به ازدحام شدید، اتوبوسی که قرار بود پرسپولیسی‌ها را به هتل ببرد،‌10 دقیقه از مقابل فرودگاه فاصله گرفت تا هواداران پراکنده شوند اما این موضوع هم فایده‌ای نداشت و هواداران با حضور مقابل فرودگاه به جشن و شادی و شعار علیه استقلال و قلعه‌نویی پرداختند. همین موضوع باعث تا پس از 20 دقیقه اتوبوس وارد باند فرودگاه شود و بازیکنان را سوار کند.

هواداران پرسپولیس با شعارهایی از بازیکنان می‌خواستند که با آن‌ها عکس یادگاری گرفته شود اما کادر فنی و بازیکنان از هواداران به دلیل ازدحام شدید عذرخواهی کردند که درگیری‌های کوچکی هم پیش آمد که با خاموش کردن برق فرودگاه، هواداران، فرودگاه را ترک کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *