پسر روانی والدینش را تکه تکه کرد/قطعه‌های بدن پدر و مادر در زیر زمین نگهداری می‌شد+ عکس

پسری که پس از کشتن والدینش به ضرب گلوله آنان را قطعه قطعه کرد و در زیر زمین خانه نگه داشت، دو روز گذشته از بیمارستان روانی فرار کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی کمال مهر به نقل از اسوشیتد پرس، جسون مارک کارتر 29 ساله، 7 سال پیش در سال 2006 در اقدامی جنون آمیز مادر و ناپدری خود را به ضرب گلوله از پای درآورد و با بسته بندی اجساد قطعه قطعه شده آن‌ها در کیسه های پلاستیکی به مدت سه روز در زیر زمین منزل مسکونی خود نگهداری کرد.

این جنایت هولناک در پی مفقود شدن ناگهانی این زوج توسط اطلاع همسایگان به پلیس و بازرسی اولیه منزل مسکونی آنان و انتشار بوی بد هنگام وارد شدن به زیر زمین فاش شد.

با توجه به حرکات غیر طبیعی از جانب وی حین بازجویی و حتی حضور وی در دادگاه وی از حکم اعدام رها شد و به عنوان بیمار روانی در بیمارستان دستی کرامت فارو در کلمبیا واقع در کارولینای جنوبی بستری شد.

پس از سالها درمان وی در این مرکز وی اوایل هفته گذشته توانست از بیمارستان فرار کند و بنا به شرایط ویژه وی مبنی بر خطرناک بودن و به مخاطره انداختن امنیت شهر پلیس در جریان امر قرار گرفت و پس از گذشت یک روز وی در هتلی در ایالت تنسی دستگیر کردند.

با توجه به شرایط ویژه وی دادگاهی بری محاکمه مجدد وی تشکیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *