دیدار استاندار البرز با جانباز و آزاده مسیحی در فردیس+تصاویر

به مناسبت سال نو میلادی،استاندارالبرز و فرماندار شهرستان فردیس با خانواده های دو تن از جانبازان آزاده مسیحی دوران دفاع مقدس در شهرستان فردیس دیدار کردند.
گروه استانی کمال مهر: مهندس سید طاهر طاهری استاندارالبرز در این خصوص گفت : شما عزیزان در هشت سال دفاع مقدس در دوران جنگ تحمیلی رشادتهایی از خود بجای گذاشتید و در دوران اسارت متحمل انواع شکنجه ها بودید که امروزاسوه مقاومت و ایثارهستید .
مهرور فرماندار محبوب شهرستان فردیس در مورد این دیدار گفت : این بازدید به مناسبت دیدار از خانواده های شهدا جانبازان و آزاده ها می باشد که به عنایت استاندار البرز و فرمانداری شهرستان فردیس برگزار شد.
مهروردر این بازدید از استاندار البرز و همراهانشان و  مدیر کل بنیاد شهید استان البرز و  همراهانشان قدر دانی کرد.
ایشان در ادامه افزودند: دیدار از این عزیزان جانباز آزاده موجب دلگرمی ، امید و نشاط آنان می شود تا بدانند که فراموش نشده اند ومردم هرگز جانفشانی های این عزیزان را فراموش نخواهند کرد.
 لنارد خاریله که رئیس انجمن آشوریان در شهرستان فردیس است و میلیس ابرام گلپاشین این دو جانباز و آزاده دفاع مقدس دراین دیدارگفتند: درراستای حفظ حرمت و ارزشهای دینی میان ادیان مختلف امسال اقلیت های مذهبی ساکن استان البرز و شهرستان فردیس به خاطر تقارن سال نو میلادی با شهادت امام حسین (ع) و ایام سوگواری محرم و صفر از برپایی هر آیینی در منطقه خودداری کردند.
منبع: فردیسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *