ثبت در گينس تله اي براي آزار دختران خردسال

3
0
به گزارش کمال مهر، رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي با بيان اين خبر گفت: کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي با دريافت اطلاعاتي مبني بر اين که فردي بدون داشتن مجوز قانوني دختران خردسال را در منزل مسکوني اش تمرين ورزشي مي دهد، بررسي هاي غيرمحسوس خود را در اين باره آغاز کردند.

سرهنگ کارآگاه حسين بيدمشکي افزود: در حالي که بررسي هاي پليس در اين باره ادامه داشت، والدين ۳تن از دختران مذکور نيز با تسليم شکوائيه اي از آزار و اذيت دخترانشان توسط فرد مظنون خبر دادند.

وي افزود: تحقيقات پليس از قربانيان، مشخص کرد که مرد ۶۰ساله اي از اعتماد خانواده ها سوءاستفاده کرده است و به بهانه تدريس خصوصي در منطقه قاسم آباد، دختران را به اتاقک پشت بام منزل مسکوني اش مي کشاند و آن ها را مورد آزار قرار مي داد.

وي اضافه کرد: با به دست آمدن اين اطلاعات، کارآگاهان با دستورات ويژه قاضي عليزاده (قاضي شعبه ۸۰۹ مجتمع قضايي شهيدقدوسي) و در يک عمليات پليسي، اين مرد را دستگير و به پليس آگاهي هدايت کردند.

سرهنگ بيدمشکي تصريح کرد: تحقيقات پليس بيانگر آن است که متهم مذکور پس از راه اندازي کلاس هاي تمرين ورزشي و با جلب اعتماد خانواده ها، چنين وانمود مي کرد که دختران آنان براي ثبت رکورد بايد آموزش هاي خصوصي را فرا گيرند و با اين شيوه دختران را به اتاقک پشت بام منزل مي کشاند.

وي گفت: اين در حالي بود که خانواده ها دختران خود را تا در منزل وي مي رساندند و آن ها را براي تدريس خصوصي در اختيار اين مرد مي گذاشتند.

اين مقام انتظامي خاطرنشان کرد: تحقيقات با دستورات قضايي در اين باره ادامه دارد.

وي به خانواده ها توصيه کرد: براي برنامه ريزي اوقات فراغت و استفاده از کلاس هاي خصوصي، حتما از مراکز ذي صلاح اطلاعات را کسب کنند.

خراسان
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x