فاضلاب بزرگترین زندان خاور میانه در کرج دردسرساز شد+عکس

1
1

به گزارش «کمال مهر»؛ یکی از معضلات اصلی استان البرز و جود  زندانهایی است که پیش تر در این استان تازه تاسیس مورد مناقشه مسئولین استانی بوده و می باشد. ،علی رقم وعده های مختلف مسئولین برای انتقال این مجموعه ها به خارج از استان همچنان این وعده ها عملی نشده است.

وجود این زندان ها و عوامل اجتماعی آن منجمله ، جرم‌خیزی البرز و بالا بودن نرخ مهاجرت،بیکاری همه و همه عواملی است که مکرراً از طرف کارشناسان و مسئولین استان البرز بر زبان ها جاری می شود و در اینجا قصد نداریم به این موضوع بپردازیم، مشکلی که هم اکنون یکی از شهرکهای مهرشهر کرج به عنوان میزبان بزرگترین زندان خاورمیانه (زندان قزلحصار) جدای از معضلات عنوان شده با آن دست و پنجه نرم میکند ، وجود خروجی فاضلاب این زندان بزرگ است که باعث مشکلات جدی در این منطقه شده است!

مشکلی که باعث شد شهروندان شهرک تاکسیرانی این موضوع را با «کمال مهر» در میان بگذارند ، و در ادامه می خوانید؛

22

 يکي از ساکنين این شهرک به خبرنگار ما گفت :خروجی تصفیه خانه فاضلاب زندان که از کنار این شهرک گذر می کندباعث ایجاد فضای کاملاً آلوده در این منطقه شده و این موضوع  چندين مرتبه  توسط برنامه هاي زنده راديويي و روزنامه ها منتشر شده ، اما هيچ يک از مسئو لين پاسخگو نبودند واين محله همچنان با این مشکل روبرو است.

این شهروند در ادامه گفت:در فصل گرما بوی نامطبوعی در فضای این شهرک حاکمه است و ما حتی نمی توانیم پنجره های منازل را باز کنیم!

شهروند دیگری در خصوص این محیط آلوده گفت: وجود حیوانات موذی با عث بیماری های مختلفی شده و بچه ها و خودمان دچار مشکلات متعددی هستیم.

به گفته برخی ساکنین شهرک تاکسیرانی ، عده زیادی از مالکان بخاطر وجود این معضل واحد های خود را فروحته و از این جا رفته اند.

به گزارش «کمال مهر»؛ با وجود پیگیری های متعدد از طرف ساکنین این مشکل همچنان برای اهالی دردسر ساز می باشد.

 

انتهای پیام/

 

7

004(kamalemehr.ir)_001 001(kamalemehr.ir)_001 002(kamalemehr.ir)_001 003(kamalemehr.ir)_001 001(kamalemehr.ir)_003

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x