پيشگويي هاي جالب نوستراداموس عرب براي سال 2014

1
0
گروه بین الملل کمال مهرعبدالعزیز الخطابی ” در گفت و گو با شبكه تلويزيوني فرانس 24 گفت كه وي مدعي غيب گويي و آگاهي از عالم غيب نيست بلكه پيشگويي هاي وي نشات گرفته از مباني رياضي و نقشه هاي نجومي است.
وي در پيشگويي خود افزود كه بهار عربي در كشورهاي عربي تا سال 2015 ميلادي ادامه خواهد يافت و سپس به برخي از كشورهاي اروپايي منتقل خواهد شد.
اين پيشگوي مشهور عرب درباره آينده آمريكا گفت: آمريكا شروع به پس رفت اقتصادي و سپس فروپاشي خواهد كرد و بازارها با شكست و ركود روبرو خواهد شد و اين وضعيت باعث بهار آمريكايي خواهد شد.
وي براساس محاسبات نجومي خود گفت: آمريكا شاهد آتشي در داخل و خارج خواهد بود و آشوب و اغتشاش را به علت قيام (مردمي) به خود خواهد ديد كه در جريان آن مردم خواهان سرنگوني كاخ سفيد خواهند شد و آمريكايي ها نارضايتي خود را از سياست آمريكا در قبال اسرائيل ابراز خواهند داشت و در آينده نزديك دلار حدود 90 درصد ارزش خود را از دست خواهد داد.
الخطابي همچنين از “وقوع حمام خون در هند” خبر داد و گفت كه سوريه شاهد نبردهاي خونيني خواهد بود و يك آتشفشان مملو از دود سياه در مركز لبنان سربر مي آورد و سپس (اين كشور) به دو بخش تقسيم مي شود.
وي گفت: اسرائيل (فلسطين اشغالي) در آينده شاهد حمله اي از ساحل غربي و مشرق عربي خواهد بود و همچنين اروپا و كشورهاي خاورميانه بويژه كشورهاي حوزه خليج فارس روابط خود را در همه سطوح سياسي و اقتصادي و نظامي تقويت خواهند كرد.
الخطابي همچنين “ظهور خيل عظيمي از زنبورها را كه منبع آن مشخص نيست” پيش بيني كرد.
وي درباره كشور مغرب گفت كه اين كشور در دهانه آتشفشاني است كه ممكن است در هر لحظه منفجر شود و دولت جديد عبدالاله بن كران با خطر مواجه است زيرا بحراني در بين احزاب تشكيل دهنده آن روي خواهد داد و دولت در آستانه فروپاشي است و سال 2014 ميلادي سال مرگ و مير درخصوص شماري از سران احزاب خواهد بود.
الخطابي بدون مشخص كردن سالي گفت كه جهان در آينده شاهد دستاوردهاي علمي قابل توجهي خواهد بود پیش گویی کرد که دانشمندان به داروهاي جديدي براي بيماريهاي لاعلاج مثل ايدز و سرطان دست خواهند يافت.
وي پيشگويي كرد كه تحقيقات علمي پاسخ هاي دقيقي براي چندين بيماري نظير جنون گاوي يا بيماري هاي منتقل شونده از حيوانات به انسان بيابند و درمقابل بيماريهاي جديد و بيماري هاي پوستي ظهور می کند.
الخطابي درباره علم كيهاني نيز گفت كه كشف هاي بزرگي از جمله در زمينه موجودات زنده و مخلوقات ديگر در خارج از منظومه شمسي روي خواهد داد.
وی پیرامون روابط مغرب و الجزاير گفت كه اين روابط بعد از يك سري تنش و بحران چندين سال شاهد آغاز گشايش در سال 2015 ميلادي خواهد بود و همچنین از امكان كسب نتايج خوبي توسط تيم ملي فوتبال الجزاير در جام جهاني برزيل خبر داد و گفت كه اين تيم “کارهای زيبايي” انجام خواهد داد.
منبع: العالم
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x