تارخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
کد خبر : 99834
چاپ خبر

یادداشت/ راه نفوذ کدام است؟

تولیدات بی بی سی در تهران، در آینده تیشه به ریشه انقلاب می زند!؟

bbc

آنچه که مبرهن است حرکت مغایر برخی مسئولین با ارشادات مقام معظم رهبری است، این درحالی است که مسئولین داخلی باید الگوی تمام قد رسانه ای برای خطوط مبارزه با استکبار جهانی باشند به صورت ناشیانه ای پذیرای، حضور معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش گروه سیاسی «کمال مهر»؛ روز گذشته رهبر انقلاب در بیانات خود در جمع مدعوین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت فرمودند : امروز استکبار یک امپراتوری عظیم رسانه‌ای درست کرده؛ اخبار را به میل خودشان تحریف میکنند، پنهان میکنند، دروغهایی را بیان میکنند، سیاستها را از این طریق القا میکنند؛ آن‌وقت مدام هم میگویند که ما [بی‌طرفیم‌]! این رادیوی انگلیس ادّعا میکند که ما بی‌طرفیم؛ دروغ میگویند، چه بی‌طرفی‌ای؟ اینها درست در میدان سیاستهای استکباری و استعماری حرکت میکنند، چه سیاستهای آمریکایی، چه سیاستهای انگلیسی…»

 

این سخنان در حالی بیان می شود که در تاریخ ۱۸/مرداد/۱۳۹۴ جنتی وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران گفت:«ما برای فعالیت چند روزه گروهی از خبرنگاران بی بی سی جهانی در ایران مجوز صادر کرده‌ایم.» و بعد از گذشت سه روز از صدور این مجوز ۲۱ مرداد تیم خبری شبکه معاند بی بی سی وارد تهران شد.

 

با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه ،” چه رسانه‌های شنیداری، چه رسانه‌های مکتوب، چه خبرگزاری‌ها، چه وسایل عجیب ارتباطاتی که امروز به‌وجود آمده، همه در خدمت سیاستهای آنها است؛ در خدمت استکبار است، در خدمت صهیونیسم است.در خدمت اهداف آنها است.”

 

جای سوال دارد که چرا مسئولین امر با حضور این شبکه معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران که چیزی جز تحقق اهداف و سیاستهای خباثت آلود خود در تهران را دنبال می کند، مجوزی صادر کرده اند!؟

 

 

نکته قابل تامل دیگر هدایتهای مقام معظم رهبری به مدعوین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت(ع) می باشد که در این رابطه برای مواجهه با  امپریالیسم رسانه‌ای «امپراطوری رسانه ای ظالمان»فرمودند:

 

 در مقابله‌ی با این امپراتوری خطرناک و این مافیای عظیم رسانه‌ای که امروز در اختیار سرمایه‌داران و کمپانی‌های آمریکایی و صهیونیستی است، یک کاری باید انجام داد. این کاری که شما دارید میکنید، شروع یک حرکت است؛ این حرکت را بایستی دنبال کرد، باید تقویت کرد، روزبه‌روز باید تشدید کرد، شرکا و همراهانتان را باید اضافه کنید.

آنچه که مبرهن است حرکت مغایر برخی مسئولین با ارشادات مقام معظم رهبری است، این درحالی است که مسئولین داخلی باید الگوی تمام قد رسانه ای برای خطوط مبارزه با استکبار جهانی باشند به صورت ناشیانه ای پذیرای، حضور معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

آیا باید در آینده شاهد  این باشیم که تولیدات  این شبکه معاند در تهران با مجوز وزارت ارشاد اسلامی، تیشه به ریشه انقلاب اسلامی بزند!؟

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net