تارخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
کد خبر : 99795
چاپ خبر

پوستر / خط امام،خط مسلّم جمهوری اسلامی است

Untitled-1

روز گذشته(۲مرداد) مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی بیاناتی را در این دیدار عنوان کردند، گروه گرافیک «کمال مهر» بخشی از سخنان معظم له را در قالب پوستر منتشر می نماید.

به گزارش «کمال مهر»؛ روز گذشته(۲مرداد) مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی بیاناتی را در این دیدار عنوان کردند، گروه گرافیک «کمال مهر» بخشی از سخنان معظم له را در قالب پوستر منتشر می نماید.

 

پوستر :خط امام،خط مسلّم جمهوری اسلامی است

 

مقام معظم رهبری:

اعتقاد ما پایبندی به اصول و مبانی است. ما میگوییم بایستی اصول محفوظ بماند. امام بزرگوار ما به برکت پایبندی به اصول بود که توانست انقلاب را پیروز کند و انقلاب را حفظ کند و جمهوری اسلامی را ثبات ببخشد؛ پابند به اصول بود. یکی از اصول، «اَشِدّآءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم»(۳) است. ما با دشمنان، با استکبار سرِ آشتی نداریم و با برادران مسلمان بنای بر دشمنی و عداوت نداریم؛ بنای بر دوستی و رفاقت و برادری داریم؛ چون معتقدیم باید اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ و رُحَماءُ بَینَهُم بود؛ این درس امام بزرگوار ما است؛ این خط مسلّم جمهوری اسلامی است. ما در حمایت از مظلوم نگاه به مذهب طرف مقابل نمیکنیم؛ و نکردیم؛ خطّ امام بزرگوار این بود.

 

Untitled-1
جهت مشاهده در ابعاد اصلی بر روی تصویر کلیک کنید

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net