تارخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳
کد خبر : 98490
چاپ خبر

شمارش معکوس برای اعدام «گرگ های زرد» +عکس

با تایید حکم اعدام ۲ متجاوز به عنف در دیوان عالی کشور، پرونده معروف به «گرگ های زرد» برای اجرای حکم در ملاءعام به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد و بدین ترتیب شمارش معکوس برای اعدام ۲ شیطان صفت خشن در مشهد آغاز شد

به گزارش«کمال مهر»؛ اولین پرونده درباره اعمال وحشیانه «گرگ های زرد»، هنگامی در اداره جنایی آگاهی خراسان رضوی شکل گرفت که در تاریخ ۹۳٫۳٫۱۹ دختری هراسان وارد پلیس آگاهی شد و پرده از ماجرای «گرگ های زرد» برداشت. او گفت: از اطراف میدان آزادی به عنوان مسافر، سوار یک دستگاه تاکسی زرد رنگ شدم که جوان دیگری نیز سرنشین آن بود. اما راننده تاکسی هنوز مسافت اندکی را طی کرده بود که ناگهان تغییر مسیر داد و به طرف جاده فریمان حرکت کرد.

وی افزود: در این هنگام جوانی که در صندلی عقب نشسته بود با تهدید به مرگ و کتک کاری، سرم را بین دو صندلی فرو برد و در حدود ۲۵کیلومتری محور مشهد – فریمان، داخل خودرو مرا مورد آزارهای وحشیانه قرار دادند.

دختر جوان ادامه داد: ۲ جوان شیطان صفت سپس در نیمه های شب، مرا به مشهد بازگرداندند و در وضعیتی وخیم و شرم آور، در میدان تلویزیون رهایم کردند اما من به دلیل شرایط خاص روحی و روانی و ترس از مرگ، نتوانستم چهره متجاوزان به عنف را به خاطر بسپارم فقط می دانم که تاکسی آن ها پژو ۴۰۵ بود. گزارش خراسان حاکی است: در حالی که تحقیقات پلیس با صدور دستوری از سوی سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) برای شناسایی و دستگیری متجاوزان به نوامیس مردم آغاز شده بود، ۴ روز بعد نیز گزارش مشابهی به پلیس آگاهی رسید که در این پرونده نیز ۲ جوان شیطان صفت با مشخصات پرونده قبلی، دختری را از بولوار شهید فکوری ربوده و در محور مشهد – فریمان مورد تجاوز به عنف قرار داده بودند.

در بررسی های پلیس مشخص شد که در هر دو ماجرا، از یک خودرو تاکسی زردرنگ استفاده شده است؛ بنابراین با همکاری تاکسیرانی حدود ۳هزار تاکسی مورد بررسی های پلیس قرار گرفت، اما باز هم نتیجه ای حاصل نشد به همین دلیل، تحقیقات با رصدهای اطلاعاتی در پایانه های مسافربری، پلیس راه و … با همکاری سازمان بازرسی تاکسیرانی ادامه یافت تا این که قربانی دوم این حادثه در اظهارات خود به لهجه خاص متجاوزان اشاره کرد و گفت: لهجه آن دو نفر مشهدی نبود ولی این گونه لهجه را در یکی از شهرهای اطراف مشهد شنیده ام. با این سرنخ، عملیات های کارآگاهان به شهرهای اطراف مشهد گسترش یافت و تاکسی های پژو ۴۰۵ در شهرهای قوچان، چناران، نیشابور و فریمان در حالی مورد بررسی های غیرمحسوس قرار گرفت که در همین اثنا، دختر دیگری طعمه «گرگ های زرد» شد.

بررسی سومین پرونده از اعمال کثیف متجاوزان نشان می داد که آن ها دختر دیگری را نیز با همین شیوه به جاده فریمان کشانده و مورد آزار و اذیت های وحشیانه قرار داده اند.

وقتی اعمال کثیف «گرگ های زرد» شکل سریالی به خود گرفت، قاضی غلامعلی صادقی (دادستان مشهد) با صدور دستورات خاص و تعیین قاضی ویژه ای برای این پرونده، از قاضی سید جواد حسینی (قاضی پرونده) و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خواست تا با بسیج کلیه امکانات و فعالیت های اطلاعاتی شبانه روزی، برای دستگیری ۲ جوان شیطان صفت اقدام کنند.

از سوی دیگر نیز قاضی حسینی که با راهنمایی های دادستان مشهد و برای به نتیجه رسیدن این پرونده حساس در کنار نیروهای آگاهی قرار گرفته بود، دستورات ویژه ای را برای کنترل غیرمحسوس خودروهای مظنون صادر کرد و بدین ترتیب عملیات های پلیس در شهرهای اطراف مشهد روی وضعیت اخلاقی و اجتماعی برخی رانندگان بین شهری متمرکز شد و طولی نکشید که خودرو پژو ۴۰۵ در شهرستان فریمان شناسایی و راننده آن در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

با دستگیری این جوان ۲۵ ساله، همدست او نیز ساعتی بعد به دام افتاد و بدین ترتیب آنان در دادسرای مشهد مورد بازجویی قرار گرفتند و به صراحت از اقدامات مجرمانه و مخوف خود پرده برداشتند.

پس از تکمیل تحقیقات در دادسرای مشهد، این پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد و قضات با تجربه دادگاه نیز پس از برگزاری چند جلسه محاکمه، ۲ متهم این پرونده را به اعدام در ملاءعام محکوم کردند.

با اعتراض متهمان و وکلای مدافع آنان رای صادره این پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد، اما قضات دیوان عالی نیز پس از بررسی دقیق پرونده، رای صادره از سوی دادگاه کیفری را تایید کردند و بدین ترتیب پرونده «گرگ های زرد» برای اجرای حکم به یکی از شعبه های اجرای احکام دادسرای مشهد ارجاع شد. گزارش خراسان حاکی است: شمارش معکوس برای اعدام «گرگ های زرد» در ملاءعام آغاز شده است و آنان به زودی به مجازات خواهند رسید.

شایان ذکر است : با اعترافات متهمان و بررسی های پلیس، مشخص شد که «گرگ های زرد» ۳ نفر بودند و جوان ۱۸ساله دیگری نیز در اعمال شیطانی آن ها نقش داشته است؛ بنابراین او نیز پس از چند ماه فرار، به چنگ قانون افتاد و پرونده وی در حال طی مراحل قانونی در دستگاه قضایی است.

منبع : صبحانه

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۰۱۵۶۱۷
  بازار تجریش
  ۱۰۱۵۵۱۱
  محله ای که هیچکس از شر سگ های وحشی در امان نیست+تصاویر
  ۱۰۱۶۰۰۸
  انتصابی که هیئت امنا هم از آن خبر نداشتند/ رابطه مدیر جدید صندوق ذخیره فرهنگیان با یکی از سران فتنه
  ۳۷۶۷۵۸_۲۸۲
  افشای نقص عملکرد شورای شهر محمدشهر توسط ۴ عضو معترض
  ۳۷۶۸۱۶_۸۵۶
  اجرای نمایش مذهبی “عاشورایی دیگر” در کرج
  ۳۷۶۷۷۶_۱۷۱
  همایش ملی درمانگران اعتیاد استان البرز برگزار می شود
  ۳۷۶۷۱۰_۵۷۲
  ترویج نگاه “پسا انسانی” در دانشگاه به اصطلاح اسلامی!/ دفاع از رابطه جنسی انسان و حیوان با چاشنی فلسفه و دیالکتیک
  دستگیری پسر خاله صدام حسین در تانکر آب +تصاویر
  ۵۳۳۷۴۲۸_۵۴۶
  شبکه ملی اطلاعات چیست و چه مزایایی دارد؟
  ۵۳۱۷۴۲۳_۳۳۴
  تصاویری خیره کننده از مناطق گردشگری جهان
  ۵۳۴۱۶۷۷_۹۵۳
  نزاع دسته جمعی با شمشیر در بیمارستان + فیلم
  ۵۳۴۳۲۲۱_۸۹۳
  بی قانون ترین کشور دنیا کدام است؟
  ۵۳۱۹۳۲۱_۷۴۳
  موشک باران موصل با کاتیوشاهای “حشد الشعبی”
  ۵۳۳۷۶۰۰_۱۸۰
  موضع امام سجاد علیه السلام در باره قیام توّابین
  خودکشی دو خواهر از روی پل! +تصاویر
  Decoration with human bones, Sedlec Ossuary, 1870, cemetary of All Saints Church, Kutna Hora, Central Bohemia region, Czech Republic.
  مکان هایی که در آن ارواح قدم می زنند+ تصاویر
  ۵۳۴۳۷۵۸_۷۴۸
  هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
  ۵۳۴۴۰۵۰_۴۵۹
  افزایش قیمت عمره تا ۶ میلیون تومان/ اعزام حجاج به مصلحت نیست
  ۵۳۴۱۳۸۹_۳۰۳
  آغاز روند بازگشت خانواده‌های عراقی به جنوب موصل/ نیروها به زودی وارد حمام‌العلیل می‌شوند/ پیشروی رزمندگان به سوی منطقه حمزه
  زندگی زناشویی تان اگر این نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net