تارخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
کد خبر : 98002
چاپ خبر

ادعاهای روزنامه صهیونیستی درباره کتاب رهبر معظم انقلاب

۳۴۳۵۱۱۹_۷۸۱

هاآرتص در گزارشی ادعا کرد کتاب «فلسطین» رهبر معظم انقلاب، نابودی رژیم صهیونیستی را نشانه رفته است

به گزارش گروه بین‌الملل «کمال مهر»؛  روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی ادعا کرد کتاب «فلسطین» رهبر معظم انقلاب، درباره چگونگی نابودی رژیم صهیونیستی است. در این گزارش همچنین ادعا شده است توصیه رهبر معظم انقلاب، نابودی یکباره رژیم صهیونیستی نیست؛ بلکه نابودی این رژیم باید از طریق جنگ کم‌شدت حادث شود و باید به مرور زمان، زندگی را برای صهیونیست‌ها دشوار کرد تا خود آن‌ها سرزمین‌های اشغالی را ترک کنند.
در این گزارش آمده است: در کتاب «فلسطین»، رژیم صهیونیستی غده سرطانی خوانده شده که نابودی آن به معنای از بین رفتن نفوذ و قدرت غرب در منطقه خاورمیانه است. به ادعای این گزارش، جلد این کتاب تصویری از هولوکاست را نشان می‌دهد؛  این در حالیست که تصویر واقعی جلد کتاب، نمایی از قدس شریف است.
ادعاهای روزنامه صهیونیستی درباره کتاب رهبر معظم انقلاب
با وجود این که کتاب «فلسطین» در دو نسخه فارسی و انگلیسی منتشر شده، روزنامه واشینگتن پست برای دستکاری در آن اقدام به ترجمه مجدد کتاب کرده است. این گزارش را فردی به نام «امیر طاهری» برای روزنامه واشینگتن پست نوشته که به دلیل ادعاهای دروغین در گذشته، فردی شناخته شده است.
کتاب مذکور در ۴۱۶ صفحه نظرات رهبر معظم انقلاب را درباره مسئله فلسطین منعکس می‌کند. کتاب «فلسطین» بوسیله انتشارات انقلاب اسلامی به دو زبان انگلیسی و فارسی منتشر شده است. این کتاب، گذشته، حال و آینده فلسطین را از منظر روشنگرانه‌ی رهبر معظم انقلاب بررسی می‌کند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net