تارخ انتشار: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
کد خبر : 97685
چاپ خبر

دلواپسی از جنس زیباکلام!

ده نکته که زیباکلام ها باید بخوانند و بدانند!/ امام (ره) شماها را خوب میشناخت

image324301

امام خمینی (ره) آنروزها در یکی از بیانات خود در جمع خبرنگاران فرمودند: «ما تا بیاییم به مغز این آقایان روشنفکر بقبولانیم که آمریکا و غرب چیست، هفت نسل از ما گذشته است .» !!

 

به گزارش«کمال مهر»؛به نقل از تیتریک، امام خمینی (ره) شماها را خوب می شناخت … .
وقتی دانشجویان پیرو خط امام (ره) ، سفارت آمریکا که نه بلکه ایستگاه مرکزی خاورمیانه سازمان جاسوسی CIA  را فتح الفتوح کردند ، بودند نظیر آقای زیبا کلام که در سطحی وسیع دلواپس و تقبیح کننده این اقدام انقلابی شده و مویه ها می نمودند .

امام عزیز آنروزها در یکی از بیانات خود در جمع خبرنگاران فرمودند : «ما تا بیاییم به مغز این آقایان روشنفکر بقبولانیم که آمریکا و غرب چیست، هفت نسل از ما گذشته است .» !!

جناب آقای زیباکلام در نامه ای سرگشاده به آقای قالیباف شهردار تهران  به بهانه اقدام به چاپ پوسترهای اعتراضی سفر لورانت فابیوس وزیر خارجه فرانسه به ایران  هر آنچه که در دل نهان داشتند بر سطور آوردند.

ده نکته که زیباکلام ها باید بخوانند و بدانند!/ امام (ره) شماها را خوب میشناخت
طرح گرافیکی که روی هیچ یکی از بیلبوردهای شهرداری تهران نصب نشد

آنچنان سخت نیست که بتوان فهمید این استاد دانشگاه با چه مواضع و نیتی نامه را به نگارش درآورده است.

خیلی اما و اگرها بر ذهن متبادر است که آقای زیباکلام بدنیست کمی صبورانه با تفکر و تامل نسبت به آنها نظاره گر باشند .

_ اگر بقول رئیس جمهور محترم که در واکنش به منتقدان دولت با عصبانیت گفتند : « بیسوادها بروید به جهنم…» _ که اصلا چنین ادبیاتی در قاموس ما نیست که به ایشان چنین بگوییم که نمی گوییم .
_ اگر بگوییم ملیت ، غیرت ، شرف ، عزت ، وطن پرستی و ظلم ستیزی و از همه مهمتر وجدان بیدار در وجود ایشان نیست که در اینباره کمی تردید خواهیم کرد .
_ اگر بگوییم ایشان واقعا بیطرفانه و فراجناحی و دلسوزانه اظهار نظر دارند ، بازهم مرددیم .
_ اگر بگوییم ایشان هم نکند در پی دریافت نشان شوالیه دولت فرانسه اند که اینگونه تمام قد مدافع دولت مذکور هستند ، تردید کمرنگی داریم . و بعید نیست چنین آرزویی از ایشان ! ! !
_ و صدها اگر و مگر دیگر که مجال این نوشتار نیست .

امام عزیز آنروزها در یکی از بیانات خود در جمع خبرنگاران فرمودند : «ما تا بیاییم به مغز این آقایان روشنفکر بقبولانیم که آمریکا و غرب چیست ، هفت نسل از ما گذشته است .» !!*

*

لازم است آقای استاد که میل همیشگی ایشان به دیده شدن است و اینبار نماینده افواه عمومی تهران شده اند و خواستار جویای نظر اهالی پایتخت اند ، بخوانند و بدانند :

اولا، امیدوارم خانواده های دلشکسته و عزیز و فرزند از دست داده پرونده خونهای آلوده ، متن نامه آقای زیباکلام را نخوانده باشند که در غیر اینصورت ویرا نفرین خواهند کرد.

ثانیا، انجمن هموفیلی ایران حتما برای نظیر آقای زیباکلام پاسخ مناسب و درخور شان خواهند داشت.

ثالثا، انسان ، ابتلای به بیماری HIV  ، آنهم بصورت ناخواسته و اینگونه را حتی برای دشمنانش نیز نمی پسندد ، سوال اینجاست که اگر آقای زیبا کلام خدای نکرده برای فرزندان ویا عزیزانش چنین اتفاق و ابتلائی رخ می داد ، آیا بازهم چنین و چنان مجیزه گوی دولت فرانسه می شدند؟

رابعا،  آقای زیباکلام ، شما درست می گویید ! فرنسه می بایستی مصالح و منافع ملی خود را در نظر می گرفت چرا که او ( فابیوس ) بقول آقای فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه ، نماینده اسرائیل در مذاکرات هسته ای نیز هست . و ما مواضع و نظرات جنابعالی را در خصوص رژیم کودک کش صهیونیستی را خوب بیاد داریم و خوب است بدانید که همین دیروز آنان در کرانه باختری کودکی شش ماهه ای  را در مقابل دید گان پدر و مادرش زنده زنده سوزاندند . والله اگر ناخن نوه شما کمی خم شود تاب نخواهید آورد .!!!

خامسا، آقای دکتر باید بدانند که بفرموده امام راحل  و تاکید خلف سلف ایشان ، ما هرگز راضی نخواهیم شد که دشمن موضعی گرفته و یا حرفی بزند و یا تعریفی کند که به مذاق ما خوش بیاید ، چرا که اگر چنین شود آنروز ار خود باید بپرسیم که ما چه غلط و خبط و خیانتی به وطن کرده ایم که مورد تعریف آنان قرار گرفته ایم . !!!

سادسا، لازم است جمله معروف شهید راه مبارزه با استعمار و دیکتاتوری ، یعنی آیه الله العظمی مدرس را بعنوان مشق شب به آقای استاد زیباکلام تجویز کرد که فرمود : «سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست.» !! اگر دیانتی مانده باشد .

سابعا، پاسخ به برخی از فرازهای نامه اخیر مربوط می شود به محمد باقر قالیباف، که در جبهه ها شاهد تکه تکه شدن نیروهایش توسط هواپیماهای جنگنده میراژ و سوپراتاندارد فرانسوی بود که والامر الیه…
اما باز هم لازم است که ایشان ( زیبا کلام ) برای دفعه ای هم که شده این هفته به نماز جمعه تهران آمده و در آنجا دلایل آمریکا و اسرائیل ستیزی مردم تهران را باخبر شوند. و بد نیست آقای دکتر که اینچنین دلواپس بیت المال المسلمین اند به پرونده ابرویژه خوار و شهردار وقت تهران غ-ک در دوران سم ستوران اصلاحات نقبی بزنند. آری بد نیست .

ثامنا،مثل توصیه به خود و  سایر همفکران آقای زیبا کلام باید گفت : که دنیا به این زیبایی که تینک تانکهای آمریکایی برای شما سحر می کنند نیست . آقای دکتر باسواد بد نیست که سری به کتاب تلمود ، آن انبار شرارتهای صهیونیسم زده و در پروتکلهای دانشوران یهود بخواند و بداند که آن نژاد پرستها همه ابناء بشری را بهائم و برده خویش می دانند .

وای برما !!!

تاسوعا، آقای زیبا کلام بدانند ، که این انقلاب و ایدئولوژی مترقی آن در سنین شباب است و تازه اصلها ثابت و فرعها فی العالم شاخ وبرگ میگیرد و با گردنی افراشته  در حال نمو است و این شجره نگبانانی دارد که بقیمت جان ناچیزشان از آن حراست می کنند .
امروز دیگر دوران یپرم خان ارمنی و حیدر خان عمواغلی ها نیست که شیخ فضل الله ها را بر دار استیلای غربزده گی کنند . !!!

و ثمره ان مجاهدتها و خون دل خوردنهاست که اسلام ناب محمدی ( ص ) در مقابل اراذل و اوباش دنیا اینچنین با ابهت ایستاده است و حتما آقای زیبا کلام نشست سران متفقین در فتح تهران را در دوران جنگ جهانی دوم در کتابها و اسناد و تصاویر خوانده اند و دیده اند . ! !! که با چه خفتی با پهلوی دوم برخورد کردند .

و اما عاشرا  و کلام آخر، سیره فرزندان انقلاب همچون پایان نامه ایست که در دانشگاه نهضت سیدالشهداء علیه السلام از آن دفاع شده است و آن اینست که تا آخرین لحظه امکان انابه و بازگشت و بیداری از خواب لجوجانه و تعمدی غفلت که ناشی از بداخلاقی هاست ، فرد را به اردوگاه عزت و آزاد ه گی فراهم می کنند که این مرام مراد و بنیان گذار انقلاب و جانشین وی بوده وهست و امید است که به فضل الهی این تلنگر بر آقای زیبا کلام و دوستانشان  وارد شود  که تاریخ مملو از تجربه و عبرت است.

سعید صمیمی نژاد – تحلیلگر مسائل سیاسی – تیتریک

انتهای پیام/ج

 • کلیدواژه:

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۹۱۴۲۰۴_۱۵۹
  فرار یک آقازاده‌ با کیف ۶۰ میلیون دلاری
  رقیب جدید رونالدو برای کسب توپ طلا +عکس
  عکس/ پیام تبریک فیفا پس از صعود تیم ملی جوانان
  عکس/ شادی و سجده شکر جوانان ایران در منامه
  بازبینی فیلم حضور وزیر پیشنهادی روحانی در فتنه ۸۸+ فیلم
  ۳۷۶۲۶۳_۵۳۴
  حجت الاسلام ابوترابی؛ سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان‌ در کرج شد
  ۳۷۶۲۶۷_۹۳۵
  یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز در کرج برگزار می شود
  ۱۰۱۴۶۴۸
  حق تقدم با عابر است!
  ۵۳۳۳۷۳۲_۴۱۹
  نقش بستن تصویر سردار سلیمانی بر لباس کارشناس روسی + فیلم
  ۵۳۳۴۰۷۰_۲۶۶
  همکاری با رسانه‌های معاند، قابل پیگرد است/ سخن نظارت آیت‌الله مهدوی‌کنی به مذاق بسیاری خوش نیامد/مختومه کردن پرونده‌ها توسط رئیس قوه قضائیه از دروغ‌های بزرگ است
  ۵۳۳۵۹۷۹_۱۵۲
  یک احترام آمریکایی دیگر به پاسپورت ایرانی
  ۵۳۳۳۴۹۳_۲۱۸
  ۷ راز برای خوابیدن سالم
  ۵۳۳۵۷۱۳_۹۲۶
  لحظه‌ی غافلگیری زورگیران بی رحم هنگام چاقو کشی + فیلم
  ۵۳۳۵۱۳۵_۱۲۸
  حضور صداپیشه «یانگوم» در یک سریال کره‌ای دیگر/ ۴۰ قسمت دوبله شد
  ۵۳۳۳۴۸۷_۳۹۹
  واکنش جالب خانم بازیگر نسبت به خبر طلاقش
  ۵۳۳۵۲۲۳_۶۵۸
  فهرست کامل نامزدهای کسب توپ طلای فرانس فوتبال اعلام شد
  چهار قلو زائی زن کاشمری در مشهد
  یک ایرانی تیتر اول اینستاگرام رئال مادرید شد+ عکس
  ۵۳۳۵۰۶۵_۴۵۵
  واکنش ایران به اهدای جایزه «چتم هاوس »/ ظریف: این جایزه متعلق به ملت ایران است
  ۵۳۳۰۹۰۰_۲۵۵
  برج کج سانفرانسیسکو در خطر سقوط+تصاویر
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net