تارخ انتشار: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
کد خبر : 97583
چاپ خبر

سوت آغاز انتقاد مربیان لیگ برتر فوتبال زده شد

هفته ابتدایی لیگ انتقادهای مربیان لیگ برتری به موضوعات مختلف را شاهد هستیم

به گزارش  گروه ورزش«کمال مهر»؛ هفته اول رقابت های لیگ برتر به پایان رسید. در ذیل به مصاحبه ها ونظرات مربیان و بازیکنان تیم ها می پردازیم.

منصوریان:بازی در سطح بالایی بود

منصوریان در مورد بازی با تراکتور و تساوی در اولین دیدار در کنفرانس مطبوعاتی گفت:این بازی یک بازی سطح بالا بود دو تیم بازی سنگینی را انجام دادند. ما باید خودمان را برای بازی با تراکتور آماده می کردیم و از طرف دیگر برای رویارویی با هواداران این تیم هم خودمان را اماده کردیم. تیم ما در شروع لیگ بازی خوبی انجام داد ت و دو و سه موقعیت خوب برای گلزنی داشتیم و با تغییراتی توانستیم تراکتور را در زمین مدیریت کنیم. ما در بهترین زمان به تراکتور خوردیم وبازیکنان نخبه ای به تراکتورسازی پیوسته اند.من از تیم خودم هم راضی هستم وفکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم.

او در ادامه گفت: خطایی که در نیمه اول روی مطهری شد برای من شبهه به وجود آورد.فکر می کنم در دقیقه ۹۴ هم مطهری شارژ شد.

منصوریان در رابطه با شرایط جوی تبریز هم صحبت کرد:باد شدید در ورزشگاه تاثیر منفی در جریان بازی داشت.من نسبت به شروع لیگ گفتم که بازی خوبی بودو نمی شود در آغاز مسابقات بازی فصل گذشته را تماشا کرد.دو تیم در فصل گذشته در پایان لیگ و اوج هماهنگی بهم رسیدند.

او در مورد عملکرد تراکتوری ها هم گفت:تراکتورسازی می تواند از سهمیه سرباز استفاده کند.بختیار و سروش در تراکتورسازی حضور دارند وما این شانس را نداریم که از این نفرات سود ببریم اما در مجموع دو تیم کیفیت خوبی را به نمایش گذاشتند.امیری روز خوبی داشت و من از او راضی هستم.نمی خواستیم شروع لیگ را شکست بخوریم و یک امتیاز هم در شروع لیگ خوب بود.می توانستیم به پیروزی هم برسیم اما در مجموع شروع خوبی برایمان بود.

او در مورد جذب نفرات جدید هم گفت: من از نفراتی که جذب کردیم راضی هستم.مخصوصا در خط دفاعی با حضور حسینی و سانتوز خیال ما راحت کردند.یک سال روی این نفرات تمرکز داشتیم وعیسی آل کثیر هم شرایط مشابهی دارد و از پدیده های لیگ برتر است.در بازی با صبا هم چند تغییر خواهیم داشت.به طور حتم از خط میانی به بالایمان تغییرات را باز هم داریم چون مسابقات زیادی در پیش داریم.با این وجود از نفراتی که امروز بازی کردند رضایت داریم.پاداوانی از سپاهان پول بیشتری گرفت اما با این وجود خوش شانس هستیم که سید جلال را گرفتیم.

گل‌محمدی: نتیجه بازی  داخل زمین رقم نخورد

یحیی گل‌محمدی در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی با ملوان گفت: به ملوانی ها تبریک می‌ گویم که تا آخرین لحظه جنگیدن و توانستند ۳ امتیاز این بازی را به دست بیاورند. اما امروز واقعیتی را فهمیدم که بسیار تلخ بود.

وی ادامه داد: متاسفانه خیلی از نتایج بازی ها بیرون از زمین رقم می‌ خورد و کیفیت بازی تاثیری در نتیجه نهایی ندارد. ما دیدیم که چمن ورزشگاه بسیار بلند است و باید کوتاه شود. در جلسه هماهنگی نیز گفتیم که عنوان کردند درست است و باید این اتفاق بیافتد اما امروز که به زمین آمدیم دیدیم چمن کوتاه نشده. به هیات فوتبال و مسئولان برگزاری گفتیم که آنها نیز اعتنایی نکردند و در نهایت دیدیم که همین چمن بلند چقدر روی کیفیت بازی تیم ها تاثیر منفی گذاشته بود.

گل‌محمدی در ادامه گفت: داوری را برای این بازی گذاشتند که در بازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی نیز علیه تیم ما یک پنالتی گرفت و به گواه کارشناسان خنده دار بود. همین داور را می‌ آوردند در این بازی و در شرایطی که بازیکن حریف هنوز نیفتاده، سوت پنالتی را می‌ زند. به هر حال من به بچه هایم تبریک می‌ گویم که دویدن و تا آخرین لحظه زحمت کشیدند.

محمدی: می خواهیم رکوردهای زیادی را جابه جا کنیم

اکبر محمدی در مصاحبه مطبوعاتی پایان این تیم با ذوب‌آهن گفت: روز خوبی را پشت سر گذاشتیم. البته این یکی از روزهای سخت مان بود که توانستیم با موفقیت آن را به پایان برسانیم. با بضاعتی که داریم اگر از تیم بیرونی حمایت شود، می‌ توانیم موفق باشیم. امروز بیشتر از ۲، ۳ گزینه روی نیمکت نداشتیم و همین کار ما را بسیار مشکل کرده بود.

وی ادامه داد: در این بازی بازیکنان ما با مشکل بدنی روبه‌رو بودند و این مشکل در بازی تیم ما کاملا پیدا بود. امیدوارم مسوولان نظرات قلعه‌نویی را برآورده کنند تا به مشکلات برخورد نکنند.

وی در پایان گفت: ما در این لیگ می‌ توانیم رکوردهای زیادی را جابجا کنیم به شرطی که از تیم حمایت کافی شود.قلعه‌نویی برای همین کار شکستن رکوردها به انزلی آمدند اما باید از او حمایت شود.

کامیابی‌نیا: بازی اولمان بود و بدن هایمان سنگین بود

او ادامه داد: در نیمه اول باید کار را تمام می‌ کردیم اما ما شانس نیاوردیم. در نهایت باید به بازی بعدی فکر کرد. متاسفم که این ۳ امتیاز را به هواداران هدیه ندادیم.

کمندانی: بد شانس بودیم

میلاد کمندانی گفت: بازی خوبی انجام دادیم اما متاسفانه نتوانستیم ببریم و شرمنده هواداران شدیم. به نظر من در این مسابقه بدشانس بودیم والا حتما ۳ امتیاز این بازی را می‌ گرفتیم.

او درباره وقت کشی بازیکنان پدیده هم گفت: به هر حال آنها در ورزشگاه آزادی بازی می‌ کردند و طبیعی بود که کمی هم وقت بازی را تلف کنند چون می‌خواستند از تهران با امتیاز به مشهد برگردند.

او درباره ضربه سری که به تیر کوبید گفت: اگر بدشانس نبودم حتما آن توپ تبدیل به گل دوم پرسپولیس می‌ شد.

فرشاد احمدزاده: خوب نبودیم

احمدزاده گفت: درست است که هوا گرم بود اما تیمی که می‌ خواهد قهرمان بشود نباید به این چیزها توجه کند. امیدوارم هواداران صبر داشته باشند و ما حتما بهتر از این خواهیم شد.

وی ادامه داد: اگر بازیکنان محروم ما حضور داشتند حتما نتیجه بهتری می‌ گرفتیم. اما این مساوی به این معناست که هیچ کدام ما خوب نبودیم.

مهاجری:بازیکنانم خواستند و توانستند

رضا مهاجری در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی تیمش در مقابل پرسپولیس گفت: بازی پرفشاری بود و خداراشکر ۴ گل داشت و نشان داد ما برای دفاع کردن به تهران نیامدیم، البته باید بگویم پرسپولیس فشار زیادی به تیم ما وارد آورد، از طرف دیگر نیز بدن هایمان آماده نبود، از تک تک بازیکنانم ممنونم که فعل خواستن را صرف کردند. زدن دو گل به این تیم و در تهران کار بسیار سختی است که بازیکنان من از پس آن برآمدند.
وی راجع به رضایت این تیم نسبت به تساوی گفت: بحث راضی بودن به تساوی نیست، ما در این بازی تحت فشار بودیم اما بعد از اینکه گل دوم را پذیرفتیم بازیکنان ما کمی از زیر فشار درآمدند، البته کتمان نمی کنم گرفتن یک امتیاز کار سختی است و کسی بدش نمی آید که از اینجا امتیاز کسب کند.
مهاجری راجع به داوری این بازی گفت: من در طول دوران مربیگری نسبت به داوری صحبتی نمی کنم و قضاوتی نسبت به داور ندارم، اگر بگویم خوب بود می گویند چون برده می گوید و برعکس، بنابراین ترجیح می دهم چیزی نگویم و صحبت در این زمینه را بر عهده کارشناسان و کمیته داوران بگذارم.به گزارش ورزش سه، رضا مهاجری در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی تیمش در مقابل پرسپولیس گفت: بازی پرفشاری بود و خداراشکر ۴ گل داشت و نشان داد ما برای دفاع کردن به تهران نیامدیم، البته باید بگویم پرسپولیس فشار زیادی به تیم ما وارد آورد، از طرف دیگر نیز بدن هایمان آماده نبود، از تک تک بازیکنانم ممنونم که فعل خواستن را صرف کردند. زدن دو گل به این تیم و در تهران کار بسیار سختی است که بازیکنان من از پس آن برآمدند.
وی راجع به رضایت این تیم نسبت به تساوی گفت: بحث راضی بودن به تساوی نیست، ما در این بازی تحت فشار بودیم اما بعد از اینکه گل دوم را پذیرفتیم بازیکنان ما کمی از زیر فشار درآمدند، البته کتمان نمی کنم گرفتن یک امتیاز کار سختی است و کسی بدش نمی آید که از اینجا امتیاز کسب کند.
مهاجری راجع به داوری این بازی گفت: من در طول دوران مربیگری نسبت به داوری صحبتی نمی کنم و قضاوتی نسبت به داور ندارم، اگر بگویم خوب بود می گویند چون برده می گوید و برعکس، بنابراین ترجیح می دهم چیزی نگویم و صحبت در این زمینه را بر عهده کارشناسان و کمیته داوران بگذارم.

رضائیان:باید ۳ امتیاز را می‌ گرفتیم

رضائیان گفت: بخصوص در نیمه دوم بازی خوبی کردیم و باید ۳ امتیاز را می‌ گرفتیم اما گل های بدی خوردیم. به هر حال این بازی گذشت و باید به مسابقه بعدی فکر کنیم.
او درباره شرایط پرسپولیس هم گفت: تیم جوان شده و باید پشت این تیم ایستاد چون این جوان شدن خواسته هواداران بوده است. در نهایت آنها در آخر بازی ما را تشویق کردند و این نشان می‌ دهد که از ما راضی بودند.

ماریچ: باید به بازی بعدی فکر کنیم

وی ادامه داد: اشتباهات زیادی داشتیم و این مساله نباید تکرار شود.
ماریچ در پایان گفت: ما برای پیروزی به زمین آمده بودیم اما به هر حال بازی اول خیلی راحت نیست. من متاسفم که نتوانستیم ۳ امتیاز را به هوادارانمان هدیه بدهیم.

نوروزی: هدف ما قهرمانی است

نوروزی درباره تساوی مقابل پدیده گفت: واقعا حیف شد که برد را از دست دادیم. به نظر من تیم ما شایسته کسب هر سه امتیاز بود.
وی ادامه داد: مهم نیست که مساوی کردیم چون هدف ما قهرمانی است به هر حال بازی اول بود و شاید به کمی زمان نیاز داشته باشیم.
نوروزی درباره گل زیبایش هم گفت: روی این گل تمرین کرده بودم.

شاکری: خوشحالم به پرسپولیس گل زدم

شاکری گفت: خدا را شکر که در تهران نباختیم و با یک امتیاز به مشهد برمی گردیم. انشاالله بازی بعدی را هم می‌ بریم و شرایطمان در جدول بهتر از این هم خواهد شد.
او درباره گلزنی مقابل پرسپولیس هم گفت: درست است که پرسپولیس تیم سابق من بوده اما از گلزنی مقابل این تیم بسیار خوشحالم و این خوشحالی را پنهان نمی‌کنم. من پارسال هم اولین گل پدیده را زدم و این موضوع بیشتر هم خوشحالم می‌ کند.

برانکو:متاسفم که با پیروزی شروع نکردیم

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری گفت: نمی توانم از بازیکنانم هیچ گلایه ای کنم زیرا عالی کار کردند و موقعیت های گل خلق کردند و طبیعی است که هر بازی شرایط خوب و بد خودش را دارد و دو اشتباه کردیم و دو گل خوردیم و این اشتباه‌ها گران بود برای پرسپولیس اما برای بهتر کردن نحوه بازی تمرین بیشتری خواهیم کرد.

وی در مورد عملکرد بازیکنان جوان مثل کمندانی، گفت: معمولا در مورد بازیکنان نظر خاصی نمی دهم مخصوصا بعد از مسابقه اما واقعا آنها تمام توان خود را گذاشتند و در بازی هم شاهد آن بودیم. به طور کلی می‌گویم از همه بازیکنان راضی هستم.

سرمربی پرسپولیس در مورد نبود هافبک خلاق و بازی‌ساز در پرسپولیس گفت: با این نظر شما موافق نیستم و آن هم در چنین بازی داغی وقتی دو گل به حریف می‌زنید و حداقل ۳-۴ فرصت گلزنی صد درصد می‌سازیدو فرصت‌های گلزنی هم از دست می‌دهید طبیعی است که ما برای به ثمر رسیدن گل شانس کمی داشتیم و این هم به خاطر بازی اول است که شرایط خاص خودش را دارد.

برانکو افزود: باید از بازیکنانم تشکر کنم، با تمام توان بازی کردند و ۹۰ دقیقه حمله کردند و کمندانی هم می‌توانست گل دوم را در ابتدای بازی بزند و بازی را با گل او تمام کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا ۲ توپ روی دروازه آمد و گل شد، گفت: موافقم، آنچه ما را خوشحال می‌کند شانس گلزنی زیادی بود که به دست آوردیم اما در مسابقه فوتبال پیش می آید که در بازی‌هایی گل‌هایی اینگونه زده می‌شود و دو توپ آمد و گل شد و به همین دلیل فوتبال جذاب است.

برانکو در مورد اینکه چقدر به این تیم امیدوار هستید تا در بالای جدول قرار بگیرید و از نقل و انتقالات راضی هستید،گفت: کاملا به بازیکنان جوانم اعتقاد و ایمان دارم و بدانید سوشا، طارمی و عالیشاه هم از بازی بعدی به ما ملخق می شوند و بنگستون هم به ما اضافه می شود و طبیعی است با حضور آنها کیفیت بهتری به تیم اضافه می شود و کاملا به بازیکنانم اعتقاد دارم و فقط یک مقدار شانس کم داشتیم. این ها بازیکنان پرسپولیس هستند و نه بازیکن مدیرعامل هستند نه بازیکن من همه بازیکنان پرسپولیس هستند و استحقاق حضور در این تیم را هم دارند و طبیعی است که نوسان‌هایی ایجاد شود. این خاصیت فوتبال است اما تلاش و انگیزه به کار در آنها وجود دارد و این به من خوش بینی لازم را می‌دهد.

وی ادامه داد: این نفرات بازیکنان پرسپولیس هستند و من آنها را تمرین می‌دهم و به پرسپولیس آمده اند تا به این تیم کمک کنند.

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس را برای قهرمانی بسته‌اید و با شروع مسابقات چقدر به این حرف اعتقاد دارید، گفت: هرگز یک کلمه نگفتم که از هدف‌مان منصرف شده‌ایم اما چه کسی می‌تواند قول بدهد و چه قولی بدهد و من مدام تکرار می‌کنم پرسپولیس یک تیم است و هر تیم دیگری هم برای قهرمانی می‌جنگد و برای قهرمانی هدف دارد و ما هم از این هدف کنار نمی‌کشیم. اگر دوست داشته باشید می‌توانم مدام قول بدهم اما قول دادن کار آدم های جدی نیست و هدف ما رسیدن به قهرمانی و نبرد برای قهرمانی و برتر بودن است و از این هدف انصراف هم نمی دهیم و این تازه هفته اول است و تیم ما بهتر بود و باید می‌بردیم اما فوتبال است و غافلگیری هم دارد.

خوردبین:امروز عالی بودیم

محمود خوردبین درباره اعتراضش به داور بازی پرسپولیس و پدیده در طول بازی گفت: صد درصد داور باید خطای روی میلاد کمندانی را پنالتی می‌گرفت و هیچ شکی بر روی این حرف نیست اما خطای روی علی علیپورپنجاه درصد پنالتی بود.

وی درباره اتفاقات داوری در طول فصل پانزدهم لیگ برتر ادامه داد: از نظر من داوران هم از قصد اشتباه نمی‌کنند اما خطا روی کمندانی پنالتی بود و مطمئنم هر چه جلوتر برویم همه چیز بهتر می‌شود.

سرپرست پرسپولیس درباره بازی این تیم مقابل پدیده اظهار داشت: پرسپولیس امروز عالی بازی کرد و از همه راضی هستیم.

وی در پایان درباره رسیدن آی‌تی‌سی بنگستون مهاجم هندوراسی پرسپولیس افزود: تا فردا یا پس‌فردا آی‌تی‌سی این بازی هم به دست ما می‌رسد.

اومانیا:خوب و روان بازی کردیم

مایکل اومانیا مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس که در این بازی از روی نیمکت ذخیره بازی سرخ‌پوشان مقابل پدیده را تماشا می‌کرد درباره این بازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را دیدم و به نظرم پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و بازی اول که تیم‌ها همدیگر را خوب نمی‌شناسند اما پرسپولیس روان و خوب بازی کرد.

وی ادامه داد: در بازی بعد صد درصد می‌توانیم پیروز شویم البته امیدوارم که من هر چه زودتر بتوانم به ترکیب پرسپولیس  اضافه شوم و با نظر برانکو بتوانم هر چه زودتر به میدان بروم.

کاظمی: بازی تاکتیکی نبود

فرهاد کاظمی در کنفرانس خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان درباره این دیدار تساوی تیمش گفت : تیم ما سه روز است بسته شده و بچه هایمان قهرمانانه جنگیدند.گل های این بازی روی اتفاقات بود.ما به فولاد و مردم خوزستان احترام می گذاریم اما این بازی تاکتیکی نبود.داوری مشکلی نداشت و زمانی که برای استراحت میانه بازی دادند خیلی خوب بود.

سرمربی راه آهن در مورد غیبت شاهرودی نیز گفت : کارت وی آماده نشده است اما برای او کاری به وجود آمد و نتوانست به اهواز بیاید و وی باید در مراسم ازدواج برادر خانمش شرکت کند.
وی درمورد به تفاهم نرسیدن با سید صالحی به خبرنگاران گفت : ما با سید صالحی به توافق مالی نرسیدیم.

اسکوچیچ : زمین برای کشت برنج مناسب بود

دراگان اسکوچیچ در کنفرانس بعد از بازی با راه آهن گفت : من می خواهم درباره ی برنج صحبت کنم.ایرانی ها عاضق برنج هستند درست مثل من.زمین بازی امروز برای کاشت برنج فو العاده بود.متاسفانه دیروز حرف هایی درباره ی بازیکنان سابقم که در تراکتور بازی می کنند ، زدم که اشتباه بود.اینجا همه چیز علیه ماست و زمین ما را به مزرعه ی برنج تبدیل کرده اند.

دراگان اسکوچیچ در ادامه گفت : بازی سختی بود و بازگشت به بازی در آن شرایط خاص شخت تر بود.بازی بد امروز سه علت داشت : جوانی بازیکنان ، گرمای هوا و برنج ! در این زمین نمی توان حتی توپ را به جریان انداخت.به دنبال بهانه جویی نیستم اما کافی است نگاهی به زمین بیندازید.

سرمربی کروات فولاد خوزستان در انتها در مورد هواداران گفت : نمی توان تیم را تنها در یک بازی سنجید ، از حضورشان در این گرما بسیار راضی هستم.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • قمری که به ستاره مرگ شهرت یافت+ تصاویر
  تصاویری از بزرگترین رودخانه جهان
  رژه زنان ارتش یمن ضد آل سعود +تصاویر
  واکنش جالب مجری شبکه خبر به عشق دوربین ها در حادثه پلاسکو +عکس
  درد و دل و گریه‌های یک آتش نشان در حضور آقا وحید و قالیباف + فیلم
  زادگاه «رستم» قهرمان حماسی شاهنامه، کجا قرار دارد؟ + تصاویر
  نماهنگ حامد زمانی برای شهادت آتش‌نشانان حادثه پلاسکو + فیلم
  درگیری فیزیکی نمایندگان زن پارلمان ترکیه + فیلم
  ۸ حقیقت شگفت انگیز درباره طلا+ تصاویر
  آیا در آن دنیا انسان، وجودی مادی است؟
  مشهورترین هکری که سیستمهای بانکی آمریکا را بهم ریخت +تصاویر
  جزییات حادثه پاساژ پلاسکو/ تلاش ها برای آوار برداری همچنان ادامه دارد/ آتش‌نشان فداکار به شهادت رسید+عکس و فیلم
  داستان شیرین یک آقازاده + تصاویر
  در پی حادثه پلاسکو فردا عزاى عمومى اعلام شده است
  مسئولین در برابر دشمنی آمریکا عینک بزک را بردارند/ تحقیر منتقدان توسط مسئول عالی رتبه با اعتدال سازگاری ندارد/ تعطیلی برنامه ثریا ناقض حقوق شهروندی است
  نظام اسلامی باید در برابر حوادث غیرمترقبه به هوش باشد/مسئولین ننشینند و بعد به فکر بیفتند، پیشگیری کنند
  آتش سوزی «پلاسکو» فاجعه ای بدتر از «یازده سپتامبر»/ هرزگی رسانه و پرده هایی که هوشمندانه می دریم!
  سازنده میلیاردر یهودی برج های پلاسکو و آلومینیوم تهران
  ⭕️ هفته ای برفی همراه با کاهش محسوس دما پیش روی البرزی ها
  عکس/ تیپ جالب مهدی رحمتی
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net