تارخ انتشار: پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۳
کد خبر : 97323
چاپ خبر

وقتی موجودات فضایی با تلسکوپ‌های فضایی ما را نگاه می‌کنند + تصاویر

Z

تنها انسان‌های کره خاکی نیستند که با انواع تجهیزات به رصد موجودات فضایی می‌پردازند بلکه عکس این قضیه نیز می‌تواند صادق باشد که عنوان جنجالی ترین بحث این روزهای محافل فضا شناسان است

به گزارش گروه علمی پزشکی «کمال مهر»؛ یک فضانورد با سابقه ناسا به نام John Grunsfeld اعلام کرده است موجودات فضایی در صورت وجود می‌تواند انسان را بر روی زمین مشاهده کنند.

گفتنی است، به گفته این فضا نورد تنها وجود یک تلسکوپ بزرگ به فاصله ۲۰ سال نوری از کره زمین کافی است تا حیات بر روی کره زمین شناسایی شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، کارشناسان ناسا اعلام کرده‌اند که در طول ۲۰ سال آینده انسان‌ها می‌توانند به شواهدی دال بر وجود موجودات فضایی دست یابند.

در حال حاضر از سوی سازمان‌های فضایی در دنیا مانند ناسا و یا آژانس فضایی اروپا(ESA) طرح‌هایی مخفیانه برای جستجوی موجودات فضایی،‌آمادگی در مقابل آنها و حتی تماس با آنها در حال انجام است.

کارشناسان صنایع فضایی اعتقاد دارند همانگونه که انسان‌ها با پیشرفت‌ فناوری توانایی ساخت کاوشگرهای هوشمند و ارسال آنها به اعماق فضا را دارند، در صورت وجود موجودات فضایی پیشرفته آنها نیز قادر به ارسال کاوشگر به فضای جهان پیرامون خود و احیانا کشف زمین و یا کاوشگرهای ساخت انسان‌ها را خواهند داشت.

کارشناسان بازه زمانی ۲۰ ساله برای اثبات وجود موجودات فضایی را کافی دانسته‌اند.

در جدیدترین فرضیه جنجالی مطرح شده در مجامع طرفداران موجودات فضایی این بحث باب شده است که موجودات فضایی در صورت وجود می‌توانند چهره‌ای مشابه با چهره انسان‌ها داشته باشند در صورتی که مدت زمان تکامل و پیدایش تمدن در آنها موازی به اندازه کره زمین باشد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net