تارخ انتشار: سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
کد خبر : 96953
چاپ خبر

پست بدون شرح کوچک زاده! اینستاپست

۳۴۱۴۹۲۴_۲۸۲

مهدی کوچک زاده در پست جدید اینستاگرام خود نوشت، میخوای از اون ادب هایی که طرفدارای حقوقدانا میان تو کامنتاشون میزارن نثارت کنم؟

به گزارش «کمال مهر»؛،مهدی کوچک زاده نمایند مجلس که یکی از نفرات منتقد  سرسخت سیاست دولت در مذاکرات هسته ای به شمار می رود این بار در مطلب ارسالی خود در پست اینستاگرامش با به تصویر کشیدن عکسی از رئیس جمهور در حال تماشای بازی تیم ملی کشورمان اینگونه کاربرانی که صفحه او را همراه ی می کنند خطاب کرد و در ادامه نوشت:

دیگه من خوشحالم ، من شاد شادم اصصنم دلواپس نیستم چون با سوادم شناسنامه هم دارم! معلومه وقتی کار دست یه حقوقدان باشه کاری می کنه کارستون، بازی که خودش به برد برد رضایت داده بود رو با خوردن دوتا به جای سه تا میییییییبره !!!!!! هورا هورا هورا. آهای ! شما!!! با شمام چرا خوشحال نیستی؟ میخوای از اون ادب هایی که طرفدارای حقوقدانا میان تو کامنتاشون میزارن نثارت کنم؟ نمیخوای؟ پس خوشحال باش.

غلط می‌کنه کسی ناراحت و دلواپس باشه. چه معنی داره دلواپسیو انتقاد اصصن!!! نباید موضوع این بازیه بردبرد موجب اختلاف و دودستگی مردم بشه! همه باید حرف حقوقدانو گوش بدن و و به حبل متین “متن فراهم آمده در ژنو” چنگ زده و گردن بذارن! قانون کیلویی چنده؟ طی مسیر قانونی برای تصویب چیه؟ فهمیدی باید با من وحدت داشته باشیم! بذار رئیس حقوقدان و معاونا و مشاوراش یه مجلس ارتقا یافته درس کنن تا یه نفرم توش از کاراشون ناراضی نباشه همممه چی خوب و معتدل باشه! و همه در وحدت کامل به سر ببرن!!!

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net