تارخ انتشار: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲
کد خبر : 95978
چاپ خبر

پاسخ سفیر کشورمان در سازمان ملل به اتهامات سفیر امریکا

۳۳۹۱۹۶۴_۲۰۲

غلامعلی خوشرو در بخش پایانی سخنرانی امروز خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتهامات سفیر امریکا در این سازمان پاسخ داد

به گزارش«کمال مهر»؛ “غلامعلی خوشرو” در بخش پایانی سخنرانی امروز خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتهامات سفیر امریکا در این سازمان پاسخ داد. وی در این جلسه اظهار داشت: مایلم قبل از پایان سخنانم و ضمن تشکر از همه سفرای حاضر که حمایت کشورهای متبوع خویش را از برجام اعلام کردند و همچنین از کلیه کشورهایی که برای به سرانجام رسیدن این توافق کمک نمودند، به نماینده امریکا در طرح اتهامات بی اساس علیه کشورم مبنی بر بی ثبات سازی منطقه و حمایت از تروریسم پاسخ دهم.
وی افزود: کشوری که به دو کشور در منطقه ما حمله کرد و زمینه مناسب برای رشد تروریسم و افراطی گری را ایجاد نمود، در جایگاهی قرار ندارد که چنین اتهامی را علیه کشور من مطرح نماید.
سفیر کشورمان در سازمان ملل گفت: سالیان متمادی است که اقدامات خود سرانه و نابجای ایالات متحده در منطقه ما ریشه چالشهای بیشماری است که در حال حاضرکشورهای منطقه با آن روبرو هستند. جمهوری اسلامی ایران کشورباثباتی درمنطقه ای بی ثبات است و همانطور که ما بدنبال تحکیم ثبات خود هستیم، همواره نیز بدنبال تقویت همکاری در منطقه و کمک به همسایگانمان برای استقرار ثبات و همکاری بوده ایم.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net