تارخ انتشار: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۴
کد خبر : 92366
چاپ خبر

شوهر سرطانی به روش هولناکی به درد‌های همسرش پایان داد + عکس

۳۳۰۸۶۲۸_۹۴۳

یک مرد ۸۸ ساله با شلیک به همسر فلج و بی آزارش به قاتل بی‌رحم شهرت یافت

به گزارش «کمال مهر»؛آقای “ویلیام درسر” که درژانویه ۲۰۱۴ برای ملاقات همسرش “فرانسز” ۸۶ ساله به بیمارستان کارسون تاهو نوادا (واقع در ایلات متحده امریکا )رفت و پس از در خواست او(فرانسز) به مردن ،با هفت تیر به سینه او شلیک کرد.
طبق گزارشات ،خانم فرانسز  که براثر  یک اسیب جدی  فلج و خانه نشین شده بود و دیگرهیچ عمل جراحی بر او اثر نداشت، از دردی مشقت بار رنج میبرد.
این خانم نیاز به یک مراقبت همیشگی توسط پرستار در خانه داشت، او مکررا به اعضای خانواده اش گفته بود که دیگر نمیخواهد زنده بماند.
بنا براین گزارش، دو هفته بعد همسرش ویلیام که به تازگی پس از ۱۸ ماه زندانی آزاد شده بود،قبل از رفتن به ملاقات او اسلحه ایی را خریداری کرده ودر روز ملاقات و پس از اینکه فرانسز ارام و بی ازار بر روی تخت بیمارستان به خواب فرورفته بود با شلیک هفت تیر به سینه او مرگ دردناکی را برای همسرش رقم زد.
نوه بزرگ خانم فرانسز میگوید که او زنی باهوش و قوی بود،عاشق طبیعت و موسیقی بود و از نگهداری نوه‌هایش لذت میبرد، این بسیار دردناک است که او اواخر زندگی اش را با دردی ابدی و بدور از لذت و خوشحالی سپری کرد.
خانواده درسر،خواستار این هستند که ویلیام تحت پیگرد فانونی قرار نگیرد و شرایط پزشکی او گواه این درخواست است.
ویلیام که از نوعی سرطان پیشرفته پروستات رنج میبرد در مصاحبه با گزارشگر گفت:من هیچ نیت شومی از کشتن او نداشتم، شما نمی توانید قضاوت کنید که این کار در ست است یا غلط، نیاز به یک انگیزه مجرمانه ،جز اصلی هر اقدام به قتلی است اما من ان را نداشتم .من میخواستم به دردهای او پایان دهم .

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net