تارخ انتشار: شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
کد خبر : 90469
چاپ خبر

تازه‌های نشر؛

«گوسفند دانا و بز ناقلا» به جنگ با زامبی‌ها می‌روند

۳۲۶۹۷۷۶_۶۳۷

کتاب «گوسفند دانا و بز ناقلا» به قلم علی گودینی با هدف تلطیف فضای حاکم بر ادبیات کودک و نوجوان و کاهش تأثیرگذاری هجوم زامبی‌ها به این حوزه‌ی ادبی منتشر می‌شود

«کمال مهر»؛  علی گودینی، نویسنده در خصوص آنچه که در حال حاضر برای انتشار آماده کره  گفت: «گوسفند دانا و بز ناقلا» عنوان کتابی بوده که در ۶۰ الی ۷۰ صفحه تدوین شده ولی هنوز ناشری وظیفه‌ی چاپ و نشر آن را بر عهده نگرفته است.
وی افزود: این کتاب که در برگزیده‌ی داستان بلند بوده برای تلطیف فضای حاکم بر ادبیات کودک در برگیرنده‌ی داستان بلند بوده برای تلطیف فضای حاکم بر ادبیات کودک و نوجوان نوشته شده است.
این نویسنده که تا به امروز حضور چشمگیری در عرصه‌ی رمان‌نویسی داشته در باب هدف خود از نگارش کتاب «گوسفند دانا و بز ناقلا» اظهار داشت: به نظر می‌رسد که با توجه به ترجمه‌ی تعداد زیادی از کتاب‌هایی همچون زامبی‌ها و خون‌آشام‌ برای نوجوانان، ادبیات ویژه‌ی این گروه سنی با نوعی هجمه مواجه شده و حس کردم که باید کاری کنم که بومی، ساده و جذاب باشد.
گودینی خاطرنشان کرد: امیدوارم به واسطه‌ی  انتشار کتاب‌هایی چون «گوسفند دانا و بز ناقلا» فضای ناشی از هجوم زامبی‌ها و خون‌آشام‌ها به ادبیات کودک و نوجوان تلطیف شود.
گفتنی است که بیش از این یک رمان کارگری با عنوان «زنی با کفش‌های کتانی» را به بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارائه کرده بودم.
لازم به ذکر است که انتشارات «سوره‌ی مهر» کتاب «زنی با کفش‌های کتانی» را منتشر کرده است.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net