تارخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۸
کد خبر : 90105
چاپ خبر

مخوف‌ترین پرونده جنایی بسته شد

پخت و پز با گوشت پسران قربانی/ اجاره دادن نوجوانان بی‌گناه به بی‌رحم‌ترین انسان‌ها + عکس

۳۲۶۱۵۶۲_۱۹۲

به گزارش پلیس لندن منزل مسکونی قاتل زنجیره‌ای که قربانیان خود را پس از رابطه جنسی سلاخی می‌کرد و با آنها غذا می پخت به اعدام محکوم شد

به گزارش  گروه اجتماعی«کمال مهر»؛، “دنیس نیلسون” در سال ۱۹۸۳ به اتهام قتلهای وحشیانه زنجیره‌ای  و تعرض جنسی دستگیر و محاکمه شد.
وی قربانیان خود را که همه از مردان و نوجوانان پسر بودند از میان افراد بی خانمان در لندن در سال های ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۳ انتخاب می‌کرد و پس از رابطه غیر اخلاقی با آنها نیز در مواردی اسیرانش  را به افرادی که تمایل به برقراری رابطه با هم جنس خود  داشتند، اجاره می‌داد.
“دنیس”پس از رسیدن به اهداف غیر اخلاقی اش ، قربانیان  را  کشته و قطعه قطعه می‌کرد و بعد از پختن، وعده‌های غذایی خود و اسیرانش را تامین می‌کرد.
این خانه وحشت که در “ماسول هیل” در شمال لندن قرار داشت به دلیل بررسی‌های پلیس از همان زمان(۱۹۸۳) خارج از لیست فروش و یا اجاره دادن به متقاضیان بی خبر از همه جا شده بود.
پلیس در آن زمان با تاکید بر حفظ اثاثیه و لوازم این خانه وحشت که شامل تخت و میز و ابزارهایی بود که قربانیان بر روی آن سلاخی می‌شدند از هر گونه تغییری در آن جلوگیری به عمل آورد.
“دنیس نیلسون” متهم به دست کم ۱۵فقره قتل عمد طی یک دوره شش ساله است پلیس در آن زمان دنیس را در حالی دستگیر کرده بود که در حال پختن سرهای قربانیان خود در داخل یک ظرف بزرگ در آشپزخانه بود.
براساس آخرین اطلاعاتی که پس از تحقیقات پلیس در پرونده ثبت شده است این جنایت هولناک زمانی فاش شد که صاحبان خانه‌هایی که چند کیلومتری از این خانه وحشت قرار داشتند از انسداد لوله‌های خروجی فاضلاب شکایت کرده بودند و هر بار این شکایت‌ها بیشتر و بیشتر می‌شد.
ماموران آب پس از بریدن لوله جهت رفع نقض انسداد فاضلابی، با دیدن استخوان‌های نیمه شکسته دست و پا و صورت که منجر به بسته شدن مسیر خروجی فاضلاب در این کانال‌ها شده بود،‌ وحشت زده شدند.
حضور پلیس با قرنطینه کردن این منطقه برای تحقیقات وسیع در آن زمان آغاز و منجر به رسیدن آنان به خانه وحشت در “ماسول هیل” لندن شد. بنا بر گزارش پلیس، “دنیس نیلسون” بقای اجساد را به منظور نابود کردن در دستشویی خود می‌ریخت.
نیلسون در یک محاکمه جنجالی به کشتار بی رحمانه دست کم ۱۵تن متهم و به اعدام محکوم شد. همچنین خانه وحشت چندی پیش از سوی پلیس با کمترین قیمت به فروش رسید و مخوف ترین پرونده جنایی دنیا بسته شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net