تارخ انتشار: یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹
کد خبر : 89553
چاپ خبر

جنجال‌های زوج جوان بر سر بیرون رفتن با خواهر شوهر

۳۲۵۱۰۴۸_۳۴۹

بیرون رفتن با خواهر شوهر زوج جوان را به دادگاه خانواده کشاند

به گزارش گروه حوادث گروه اجتماعی«کمال مهر»؛، چندی پیش زوج جوانی به دادگاه خانواده مراجعه کردند و درخواست طلاق دادند.

زن جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی ما هرجا که می رویم باید خواهرشوهرم را هم با خودمان ببریم. خواهرشوهرم یک زن مطلقه است که دو سال پیش به دلیل عدم تفاهم از شوهرش جدا شد. از آن زمان تا الان خواهرشوهرم همیشه با ما بوده و هرجا که رفتیم در کنار ما بوده است. تمام خرج و مخارجش هم گردن شوهرم است و هرچه می خواهد سراغ شوهرم می آید.

وی ادامه داد: الان دو سال است که من و شوهرم هیچ جا تنهایی نرفتیم و همیشه خواهرشوهرم هم با ما بوده است. حتی یک مهمانی ساده هم باید با خواهرشوهرم برویم. خواهرشوهرم تمام دوستان مشترک ما را می شناسد و در جمع های دوستانه ما هم آمده است. وقتی هم اعتراض می کنم شوهرم دعوا به راه می اندازد. واقعا از این وضعیت خسته شدم و دیگر نمی توانم در کنار این مرد زندگی کنم.

مرد جوان نیز به قاضی گفت: آقای قاضی خواهرم از وقتی از شوهرش جدا شده تنها شده است و به من که تنها برادرش هستم احتیاج دارد. نمی توانم او را تنها بگذارم و باید در کنارش باشم. برای همین وقتی جایی می رویم او را هم با خودم می برم تا احساس تنهایی و افسردگی نکند. اما همسر خود خواه من نمی تواند این موضوع را تحمل کند و مرتب به خواهرم توهین می کند و سر این موضوع دعوا به راه می اندازد.

بعد از صحبت های این زوج قاضی سعی کرد آنها را از جدایی منصرف کند ولی وقتی اصرار زوج جوان را دید رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.‎

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net