تارخ انتشار: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶
کد خبر : 89491
چاپ خبر

همایش مردمی « به غرب باج نمی دهیم » در کرج برگزار می شود

۲۴۳۷۵۲_۱۹۱

این همایش به همت “حرکت مردمی و دانشجویی حمایت از عزت و امنیت ملی” با همکاری چندین تشکل مردمی، بسیج دانشجویی و فعالان جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب در استان البرز برگزار خواهد شد و از عموم مردم و دانشجویان برای حضور حماسی در این گردهمایی دعوت به عمل آمده است.

گروه استانی «کمال مهر»، به نقل از اسنا، در راستای حمایت از نقشه راه ترسیمی از سوی رهبر فرزانه انقلاب برای مذاکرات هسته ای و اعلام حضور و پشتیبانی از منویات ایشان و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های کشورهای غربی و نیز برای حمایت از تیم مذاکره کننده در مسیر یک توافق خوب با رعایت منافع ملی، همایش مردمی “به غرب باج نمی دهیم” در کلانشهر کرج برگزار می گردد.

این گردهمایی با سخنرانی مهرداد بذرپاش عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و پدر شهید احمدی روشن در روز سه شنبه ۱۹ خرداد ماه ساعت ۱۸ در مسجد امام سجاد علیه السلام واقع در میدان توحید برگزار می گردد.

گفتنی است این همایش به همت “حرکت مردمی و دانشجویی حمایت از عزت و امنیت ملی” با همکاری چندین تشکل مردمی، بسیج دانشجویی و فعالان جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب در استان البرز برگزار خواهد شد و از عموم مردم و دانشجویان برای حضور حماسی در این گردهمایی دعوت به عمل آمده است.

شایان ذکر است تاکنون تشکل ها و شخصیت های گوناگون سیاسی فرهنگی از استان البرز ضمن حمایت از این حرکت مردمی برای حضور در این مراسم اعلام آمادگی نموده اند.

انتهای پیام/

۲۴۳۷۵۲_۱۹۱

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net