تارخ انتشار: چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۴
کد خبر : 88997
چاپ خبر

اقدامات فرهنگی در دانشگاه‌های استان البرز نهادینه شود

۱۳۹۲۰۹۱۵۱۹۴۳۵۳۸۵۱۶۸۴۵۹۳

 مسئول بسیج دانشجویی البرز با بیان اینکه اهمیت موضوعات فرهنگی در جلسات با روسای دانشگاه‌ها مطرح می‌شود، گفت: در راستای تشکیل اتاق فکر برای تعیین راهبرد اقدامات فرهنگی در دانشگاه‌ها باید اقدامات لازم اجرایی شود

به گزارش «کمال مهر»؛سعید بهرامی با اشاره به برگزاری آخرین جلسه هم‌اندیشی بسیج و روسای دانشگاه‌های استان البرز در سال تحصیلی ۹۳- ۹۴ اظهار داشت: در راستای تشکیل اتاق فکر برای تعیین راهبرد اقدامات فرهنگی، سیاسی و تربیتی در دل دانشگاه‌ها این جلسات تشکیل می‌شود.

وی افزود: این جلسات سه سال تعطیل بود و از سال ۹۳ احیای این جلسات آغاز شد که مورد استقبال روسای دانشگاه‌ها قرار گرفت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز با بیان اینکه در این راستا تلاش می‌شود این جلسات در سال تحصیلی ماهانه یک بار تشکیل شود، گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که خروجی این جلسات نتیجه مناسبی در برداشته و در دانشگاه‌ها اجرایی شود.

وی با برشمردن مزایای این جلسات تصریح کرد: هماهنگی اقشار مختلف بسیج در دانشگاه‌ها با روسای آن‌ها به طرز قابل توجهی بهتر شده و برگزاری برنامه‌های فرهنگی به ویژه اردوهای راهیان نور، اردوهای جهادی، اردوهای طرح ولایت و نیز برنامه‌هایی که در دانشگاه‌ها به صورت فعال توسط بسیج دانشجویی انجام می‌شود، با سهولت بیشتری انجام می‌پذیرد.

بهرامی خاطرنشان کرد: اهمیت موضوعات فرهنگی در جلسات با روسای دانشگاه‌ها مطرح و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود تا در زمان اجرای آن مشکلی ایجاد نشود.

وی با اشاره به نقاط ضعف این جلسات گفت: متاسفانه هم‌اکنون با اتاق فکر قوی و شایسته با حضور همه روسای دانشگاه‌ها فاصله داریم که بخشی از این ضعف به ما نیز برمی‌گردد، چراکه در دعوت‌نامه رئیس یا نماینده تام‌الاختیار درج شده که از سال آینده این نماینده حذف شده و حضور شخص رئیس در جلسات الزامی می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز اظهار داشت: تمامی مصوباتی که در این جلسات احصاء شده یا به تصویب می‌رسد، عملیاتی می‌شود و هیچ یک مورد بی‌توجهی قرار نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

یک دیدگاه »

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net