تارخ انتشار: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
کد خبر : 86760
چاپ خبر

جنجال‌های زوج جوان به خاطر دعوای دو جاری

۳۱۷۰۵۱۹_۸۴۲

دعواهای دو جاری باعث شد تا زوج جوان تصمیم به جدایی بگیرم

به گزارش خبرنگار «کمال مهر»؛، چندی پیش زوج جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند.

زن جوان درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی من و جاری‌ام چندین سال است که با هم اختلاف داریم و هربار که همدیگر را می‌بینم دعوایمان می‌شود. هروقت هم سعی کردیم که با هم آشتی کنیم و اختلافاتمان را کنار بگذاریم فایده‌ای نداشته و باز هم درگیری‌هایمان از سر گرفته شده است. تا جاییکه تصمیم گرفتیم با هم قطع ارتباط کنیم و دیگر همدیگر را نبینیم.

وی ادامه داد: اما شوهرم همچنان اصرار دارد که با آن‌ها رفت و آمد کنیم. او مرا مجبور می‌کند که به خانه برادرش بروم و باز هم با جاری‌ام رو در رو شوم. این خودخواهی‌های شوهرم کم کم باعث شده که ما روز به روز از هم دور شویم و همیشه با هم جنگ و دعوا داشته باشیم. ما سر موضوع به این سادگی هر روز دعوا داریم تاجاییکه تصمیم به جدایی گرفتیم.

بعد از صحبت‌های این زن شوهر وی نیز به قاضی گفت: من نمی‌توانم ارتباطم را با برادرم قطع کنم و هربار هم که به خانه آن‌ها می‌روم دوست دارم همسرم در کنارم باشد. اما او لجبازی می‌کند و هر روز با من جنگ و دعوا دارد. راستش من هم از کارهای او خسته شدم. آخرین بار همسرم سر این موضوع چنان جنجالی به پا کرد که همانجا تصمیم خودم را گرفتم تا برای همیشه از او جدا شوم.

بعد از صحبت‌های این زوج قاضی سعی کرد آن‌ها را از جدایی منصرف کند. برای همین دلیلشان برای طلاق را کافی ندانست و این زوج را به مشاوره خانواده فرستاد تا شاید مشکلشان حل شود. ‎

انتهای پیام/
ا

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net