تارخ انتشار: دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۵
کد خبر : 85547
چاپ خبر

تصاویر/ «قطعه‌ی ۵۰» گوهرِ زینب نشان در بهشت زهرا

۱۰۰۸۸۷۴_۱۹۲

قطعه ی ۵۰ از بهشت زهرای تهران، مدفن تعدادی از مدافعان حرم بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) است. رزمنده گان «تیپ فاطمیون» (که البته این روزها به سطح لشکر ارتقاء یافته است)

به گزارش «کمال مهر»؛، بهشت زهرای تهران، بزرگ ترین گلزار شهدای مسلمانانبه شمار می رود که در آن، حدود سی هزار شهید آرمیده اند. چند سالی است که کنجی خلوت از این مکان مقدس، به حضورِ سرخِ تنی چنر از بنده‌گان مخلص خدا مشرف شده است. مردانی که هرچند ملبس به جامه ی غربت اند اما پایانِ حسرت برانگیزشان، آنان را به مایه ی مباهاتِ دو سرزمینِ برادر مبدل کرده است.
قطعه ی ۵۰ از بهشت زهرای تهران، مدفن تعدادی از مدافعان حرم بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) است. رزمنده گان «تیپ فاطمیون» (که البته این روزها به سطح لشکر ارتقاء یافته است).
با آغاز نبردهای تلخ در «سوریه» برای دفع تهدیدات «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» از مقدسات اسلامی، «تیپ فاطمیون» به همتِ رزمنده‌ی بسیجی، «علی رضا توسلی»، تشکیل شد تا محلی باشد برای تشکل و سازمان دهی دیگر بسیجیان «افغان تبار» که داوطلب حضور در یگان های «مدافع حرم» بودند. (امروز «علی رضا توسلی» نیز در گلزار شهدای مشهد مقدس، در حلقه ی یارانِ شهید خود، انتظار ظهور مولایش را می کشد)
در سال روز شهادت بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)، چشمان خود را منور می کنیم به تصاویری از تربت پاک شهدای تیپ فاطمیون در بهشت زهرای تهران

روحمان با یادشان شاد
هدیه به ارواح بلندپروازشان صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net