تارخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
کد خبر : 84000
چاپ خبر

خودرو چقدر گران می شود؟

رییس انجمن قطعه سازان با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو با نظرات کارشناسی شورای رقابت انجام خواهد شد از تمایل خودروسازان به افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت‌ها خبر داد

به گزارش «کمال مهر»؛ محمدرضا نجفی منش با بیان اینکه خودروسازان منتظر تصمیمات کارشناسان خواهند بود، افزود: پیش‌بینی می‌شود که تمایل خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو بین تا ۵ تا ۱۰ در صد باشد البته هنوز چیزی مشخص نیست.

وی در خصوص افزایش یک درصدی که اوایل هفته جاری صورت گرفت، گفت: می توان گفت افزایشی صورت نگرفته است زیرا این افزایش قیمتها نبوده بلکه ناشی از افزایش هزینه هایشان بوده که باید اعمال می شد و نمی توان نام افزایش قیمت را بر آن گذاشت و افزایش قیمت در آینده باید حتما انجام شود.

نجفی منش در خصوص وضعیت بازار خودرو گفت: بازار فعلا راکد است و همه منتظر مشخص شدن نتایج تحولات بین المللی کشورمان هستند زیرا این اتفاق تاثیر مستقیم بر بارار خودرو خواهد داشت.

وی در خصوص تمایل کشورهای مختلف جهان برای ورود به بازار خودروی ایران گفت: تقریبا تمام کشورها اعم از اروپایی ها، چین، کره، ژاپن تمایل شدید به ورود به بازار خودروی کشور را دارند.

رییس انجمن قطعه سازان در پاسخ به اینکه آیا با ورود اروپایی ها ممکن است چینی ها بازار ما را ترک کنند، گفت: این اتفاق نخواهد افتاد زیرا با ورود اروپاییی ها فضای رقابت برای چینی ها گسترده می شود و قطعا حاضر به ترک بازار ما نخواهند بود.

کد مطلب: ۴۰۷۶۱۹

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net