تارخ انتشار: یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
کد خبر : 83469
چاپ خبر

رئیس کل دادگستری استان البرز در دیدار نوروزی اعضای شورای شهر کرج:

شورای شهر نظارت بیشتری بر ساخت و سازها و صدور پروانه‌ها داشته باشد

مهدوی راد

مهدوی راد، رئیس کل دادگستری استان البرز، در دیدار با اعضای شورای شهر شهرستان کرج ، ضمن تبریک سال جدید از مسئولان شهری و استانی کرج خواستار افزایش تلاش آن‌ها برای بهبود خدمت‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف شد

به گزارش گروه استانی«کمال مهر»؛

مهدوی راد، رئیس کل دادگستری استان البرز، در دیدار  با  اعضای شورای شهر شهرستان کرج ، ضمن تبریک سال جدید از مسئولان شهری و استانی کرج خواستار افزایش تلاش آن‌ها برای بهبود خدمت‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف شد.

وی با آروزی اینکه در سال «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» خداوند توفیق پیشبرد امور در ابعاد مختلف را بدهد از شورای شهر کرج خواست در برقرای نظم در ساخت و ساز و صدور پایان کارها تلاش بیشتری کنند.

مهدوی راد با انتقاد از ساخت و سازهای بی‌ضابطه، اعطای مجوز مغازه به جای پارکینگ یا عدم نظارت در جلوه‌های بصری شهر، گفت: شورای شهر متصدی شهر است و باید علاوه بر نظارت بیشتر بر فعالیت کمیسیون ماده ۱۰۰ بر حسن برخورد با ارباب رجوع در ادارات مختلف نیز نظارت داشته باشد برای اینکه این موضوع نیز از شئونات شورای شهر است.

رئیس کل دادگستری استان البرز در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در دادگستری از ابتدای استان شدن البرز پرداخت و گفت: جرایم و میزان مراجعه به دادسراها و همچنین سرعت رسیدگی به پرونده‌ها در این مدت بهبود چشمگیری داشته است.

وی ادامه داد: در سال ۱۳۸۹، جرایم خشن، آمار غیرقبولی در سطح استان داشت ولی با تدابیر اندیشیده شده و صدور احکام قاطع آمار آن سیر نزولی داشته است؛ همچنین پرونده‌های مرتبط با تجدیدنظر نیز که پیش از این در تهران نیازمند سه سال برای بررسی و صدور رای بود اکنون در ۳۰ الی ۵۰ روز به سرانجام می‌رسد.

مهدوی راد آمار را بیانگر بهبود شرایط دادگستری استان در مقایسه با گذشته دانست  و گفت: امیدواریم در حوزه عمرانی نیز با افتتاح ساختمان شورای حل اختلاف و شروع ساخت دادگستری استان در باغستان، فضای اداری بیشتری در اختیار مجموعه دادگستری استان قرار گیرد و ساختمان دادگستری کل هم امسال شروع شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net