تارخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴
کد خبر : 164343
چاپ خبر

مسئول سوری:تجاوز آمریکا را با حمله شدید به اسراییل پاسخ میدهیم

سفیر سابق سوریه در اردن در واکنش به تهدیدات آمریکا مبنی بر حمله گسترده به ارتش سوریه تاکید کرد که کشورش پایگاه های اسراییلی را در سرزمینهای اشغالی به آتش خواهد کشید

«کمال مهر»؛- سفیر سابق سوریه در اردن در واکنش به تهدیدات آمریکا مبنی بر حمله گسترده به ارتش سوریه تاکید کرد که کشورش پایگاه های اسراییلی را در سرزمینهای اشغالی به آتش خواهد کشید.

مسئول سوری:تجاوز آمریکا را با حمله شدید به اسراییل پاسخ میدهیم
بنابر این گزارش، دکتر بهجت سلیمان با اشاره به اینکه تمامی تلاش ها و توطئه های آمریکا در منطقه از جمله بحران سازی در سوریه با هدف تامین امنیت رژیم غاصب صهیونیستی است تهدید کرد در صورت اصابت هر موشک آمریکا یا ائتلاف ناتو ارتش سوریه ۴ موشک زمین به زمین به سوری سرزمینهای اشغالی شلیک خواهد کرد. لازم به ذکر است که رسانه های نزدیک به دولت امریکا از بررسی طرحی مبنی بر حملات هوایی گسترده با مشارکت صدها هواپیمای بمب افکن به مراکز دولتی و نظامی ارتش سوریه و در راس آنها فرودگاه ها با هدف کمک به گروه های تروریستی تکفیری و ازکار انداختن سلاح قدرتمند نیروی هوایی این کشور خبر داده بودند. طی روزهای گذشته روسیه با استقرار گسترده سامانه های پدافندی مدرن اس ۳۰۰ و اس ۴۰۰ به همراه ناو هواپیماها بر ادمیرال کوزنتسوف و چندین رزمناو و ناوشکن موشک انداز پاسخ دندان شکنی به تهدیدات آمریکا داده است.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net