تارخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۵
کد خبر : 164217
چاپ خبر

سردار نقدی:

مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند

۹۸۹۴۳۰

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کمک بی‌شائبه آلمان و آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران گفت: مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند

 

به گزارش «کمال مهر»؛ سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کنگره ۱۸۰۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سجایای حضرت زینب(س) اظهار کرد: گذشت و فداکاری ابراهیمی حضرت زینب(س) به گونه‌ای است که فرزندان و برادر و برادرزاده‌های خود را برای اسلام روانه قربانگاه می‌کند.

وی با بیان این‌که نمی‌دانیم از کدام فضیلت آن حضرت سخن بگوییم از صبری که صبر ایوب را به دست فراموشی سپرد که همه اقوامش در یک روز جلوی چشم آن حضرت قربانی شدند یا آن صفت حیدری خود که یزید ظالم را سر جای خود می‌نشاند و برای همه تاریخ و ابدیت الگو می‌شود لذا این یک معجزه الهی بوده که در وجود یک زن تبلور یافته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حضرت زینب(س) یک الگو و مکتب برای زن ایرانی و زن نه شرقی و نه غربی است، گفت: ۷ هزار زن شهیده ایران اسلامی از حضرت زینب الگو گرفتند و به کرامت دست یافتند.

* دشمن درصدد سوق دادن زن ایرانی به سمت الگوی شرقی و غربی است

وی درباره فداکاری زنان ایران اسلامی در برابر دشمنان در جنگ تحمیلی گفت:‌ زن ایرانی حاضر به زنده‌‌به‌گور شدن شد اما به امام بدگویی نکرد؛ همچنین زن مسلمان ایرانی با تأسی از حضرت زینب(س) به مانند دختر ۱۴ ساله آملی شهیده‌ طاهره هاشمی است که وقتی منافقین در سال ۶۰ به آمل یورش می‌برند در مقابل آنان می‌ایستد و به شهادت می‌رسد.

نقدی افزود:‌ در دوران انقلاب شاهد بودم که گارد شاهنشاهی خیابان‌های قم را تصرف کرده بود و سر هر کوچه مغزهای متلاشی شده به دیوارها چسبیده بود، اما با این حال مادری درب خانه را باز کرد و دست پسر را گرفت و از او خواست که به تظاهرات برود.

وی با بیان اینکه زنان در ایران اسلامی حماسه حضور در عرصه سیاسی و ابلاغ پیام شهدا و پیام‌رسانی حماسه‌آفرینان جبهه‌ها را هم داشتند، گفت: مادرانی داریم که داغ ۵ فرزند را دیده‌اند و خم به ابرو نیاورده‌اند.

نقدی بیان کرد: همسرانی داریم که تا ۸ فرزند خود را پس از شهادت همسرشان روانه جبهه کردند و امروز فرزندان آنها پس از آن همه فداکاری در دوران دفاع مقدس در بالاترین مراجع علمی قرار گرفته و بهترین پرورش‌ها را یافته‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه زنان دفاع مقدس پرروش یافته مکتب حضرت زینب(س) فداکاری‌های بسیاری کرده‌اند، گفت: چه بسا زنانی که ۳۵ سال است همسران قطع نخاعی خود را پرستاری می‌‌کنند و خم به ابرو نیاورده‌اند.

نقدی با اشاره به اینکه دشمنان شکست‌خورده نمی‌خواهند و نمی‌توانند عظمت و کرامت زنان ایران اسلامی را ببینند،‌ افزود:‌ تلاش آنها سوق دادن زن ایرانی به سمت الگوی شرقی و غربی است.

* استکبار به دنبال خارج کردن زن ایرانی از مکتب حماسه‌آفرینی است

وی بیان کرد: آنها می‌خواهند زن یا در کنج خانه بماند و هیچ نداند و اگر می‌خواهد نقش‌آفرینی کند، آلوده به بی‌حجابی،‌ بی‌عفتی و فساد باشد.

نقدی خاطرنشان کرد: آنها می‌خواهند زن ایرانی را از مکتب حماسه‌آفرین خارج کرده و به سیاه‌چال شرق و غرب بکشند و برنامه‌ریزی زیادی برای به زانو درآوردن زن کرده‌اند.

وی با بیان اینکه زنان ما بیدار بوده و از کنگره‌ها و یادواره‌ها و ذکر شهدا به عنوان یک فرصت استفاده می‌کنند،‌ گفت: الگویی که غربی‌ها و آمریکایی‌ها برای زنان ما دارند همانی است که در ۵۰ سال حاکمیت آمریکا و انگلیس بر ایران شاهد بودیم و نتیجه آن هیچ کاره بودن زن در سیاست و بی‌سوادی ۸۰ درصد زنان ایرانی بود.

نقدی بیان کرد: نتیجه الگوی غربی این بود که زن ابزار شهوت‌رانی مردان شده، اما نتیجه الگوی مکتب الهام‌گرفته از حضرت زینب(س) و حضرت زهرا (س) تکامل زن است که امروز آن را در ایران اسلامی مشاهده می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در عرصه اجتماعی امروز تعداد دانشجویان دختر از پسران بیشتر است و شاهد حضور متخصصان، فوق‌تخصص‌ها و پژوهشگران برتر زن در بالاترین سطوح در کشور هستیم.

وی بیان کرد: در عرصه سیاسی هم زنان نقش‌آفرین و تحول‌آفرین هستند و حضور خود را با الگوی اسلامی با قدرت به منصه ظهور گذاشته‌اند.

نقدی با اشاره به ادعاهای دروغین حقوق زن و حقوق بشر غربی‌ها خاطرنشان کرد: زن ایرانی فریب آنها را نخواهد خورد، زیرا در کشور آنها مردها هم آزاد نیستند.

* کدام آمریکایی امروز می‌تواند به جز دو کاندیدای فاسد شرکت‌های چند ملیتی به فرد دیگری رأی دهد

وی ادامه داد: کدام مرد آمریکایی امروز می‌تواند به جز دو کاندیدای فاسد شرکت‌های چند ملیتی به فرد دیگری رأی دهد لذا این ادعاهای غربی‌ها و به خصوص آمریکایی‌ها برای ما شنیدنی نیست.

نقدی گفت: مقام کشوری که آتش دو جنگ جهانی را بر افروخته و ۱۵۰ میلیون انسان را کشته و صدها میلیون نفر را بی‌خانمان کرده چگونه امروز می‌تواند ایران را متهم به نقض حقوق بشر کند.

وی با رجوع به پرونده آلمان در جنگ تحمیلی گفت: همه ابرقدرت‌ها صدام را حمایت کردند ولی کثیف‌ترین آنها حمایت آلمان و آمریکا از صدام بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: مردم ایران، آلمان را جمهوری شیمیایی آلمان می‌دانند و این پرونده نکبت‌باری است که آنها در کارنامه دارند و هرگز نمی‌توانند با این ژست‌ها مردم ما را منحرف کنند.

وی با تأکید بر اینکه جوانان امروز به مانند جوانان دوره دفاع مقدس برای دفاع از حرم و حضور در مناطق مقاومت دست در شناسنامه می‌برند،‌ بیان کرد: افرادی مانند حجت‌الاسلام شهید علی تمام‌زاده داریم که وقتی از رفتن وی برای دفاع از حرم جلوگیری می‌شود، با گذرنامه افغانی به جبهه می‌رود در حالی که فرزند خردسالش تازه به راه افتاده است.

نقدی خاطرنشان کرد: این مقاومت و ایستادگی برای ما در همه عرصه‌ها پیشرفت و سربلندی را به دنبال داشته و امروز پرچم ایران در سواحل دریای سرخ و مدیترانه به اهتزاز درآمده است.

وی در پایان گفت: در یکشنبه‌ای که در پیش رو داریم خواهید دید در خیابان‌های نیویورک چه شور و شوق و عظمتی برای امام حسین(ع) برپا خواهد شد.

منبع:فارس

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۰۱۵۶۱۷
  بازار تجریش
  ۱۰۱۵۵۱۱
  محله ای که هیچکس از شر سگ های وحشی در امان نیست+تصاویر
  ۱۰۱۶۰۰۸
  انتصابی که هیئت امنا هم از آن خبر نداشتند/ رابطه مدیر جدید صندوق ذخیره فرهنگیان با یکی از سران فتنه
  ۳۷۶۷۵۸_۲۸۲
  افشای نقص عملکرد شورای شهر محمدشهر توسط ۴ عضو معترض
  ۳۷۶۸۱۶_۸۵۶
  اجرای نمایش مذهبی “عاشورایی دیگر” در کرج
  ۳۷۶۷۷۶_۱۷۱
  همایش ملی درمانگران اعتیاد استان البرز برگزار می شود
  ۳۷۶۷۱۰_۵۷۲
  ترویج نگاه “پسا انسانی” در دانشگاه به اصطلاح اسلامی!/ دفاع از رابطه جنسی انسان و حیوان با چاشنی فلسفه و دیالکتیک
  دستگیری پسر خاله صدام حسین در تانکر آب +تصاویر
  ۵۳۳۷۴۲۸_۵۴۶
  شبکه ملی اطلاعات چیست و چه مزایایی دارد؟
  ۵۳۱۷۴۲۳_۳۳۴
  تصاویری خیره کننده از مناطق گردشگری جهان
  ۵۳۴۱۶۷۷_۹۵۳
  نزاع دسته جمعی با شمشیر در بیمارستان + فیلم
  ۵۳۴۳۲۲۱_۸۹۳
  بی قانون ترین کشور دنیا کدام است؟
  ۵۳۱۹۳۲۱_۷۴۳
  موشک باران موصل با کاتیوشاهای “حشد الشعبی”
  ۵۳۳۷۶۰۰_۱۸۰
  موضع امام سجاد علیه السلام در باره قیام توّابین
  خودکشی دو خواهر از روی پل! +تصاویر
  Decoration with human bones, Sedlec Ossuary, 1870, cemetary of All Saints Church, Kutna Hora, Central Bohemia region, Czech Republic.
  مکان هایی که در آن ارواح قدم می زنند+ تصاویر
  ۵۳۴۳۷۵۸_۷۴۸
  هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
  ۵۳۴۴۰۵۰_۴۵۹
  افزایش قیمت عمره تا ۶ میلیون تومان/ اعزام حجاج به مصلحت نیست
  ۵۳۴۱۳۸۹_۳۰۳
  آغاز روند بازگشت خانواده‌های عراقی به جنوب موصل/ نیروها به زودی وارد حمام‌العلیل می‌شوند/ پیشروی رزمندگان به سوی منطقه حمزه
  زندگی زناشویی تان اگر این نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net