تارخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۱
کد خبر : 161753
چاپ خبر

/همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس؛

آغاز رژه بزرگ اقتدار در کرج

همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس ( سی و یکم شهریور) رژه نیروهای مسلح با حضور یگان های ارتش، سپاه و نیروی انتظامی استان البرز آغاز شد

 به گزارش گروه استانی«کمال مهر»؛رژه بزرگ نیروهای مسلح با حضور یگان‌های پیاده و محمول از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی همزمان با ۳۱ شهریور (اولین روز هفته دفاع مقدس) در کرج آغاز شد.


۸:۳۰ آغاز مراسم رژه اقتدار در بلوار ماهان کرج

در این مراسم ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی استان البرز توان رزمی نیروها و آمادگی یگانهای خود را به نمایش خواهند گذاشت. همچنین این مراسم با حضور مسئولین استانی اعم از استاندار البرز، نماینده ولی فقیه استان،  اعضای شورای تامین، خانواده معظم شهدا و پیشکسوتان دفاع مقدس در جایگاه آغاز شد.

آغاز رژه بزرگ اقتدار در کرج

“تیتر۱”/ استاندار البرز در مراسم رژه اقتدار نیرو های مسلح کرج:

استاندار البرز در این مراسم با اشاره به تاریخچه تهاجم  رژیم بعثی به ایران انقلابی گفت: بزرگترین دستاورد دفاع مقدس این بود که به دنیا ثابت شد ما جنگ طلب نیستیم  و تا پای جان از تمامیت ارضی و ارزشهای خود دفاع میکنیم.

وی افزود: ما ثابت کردیم تنها تعیین کننده پیروزی در میدان جنگ صلاح و مهمات نیست بلکه ایستادگی مردانه با توکل و معنویت است و رزمندگان ما با اتصال به قدرت لایزال الهی و ولایتمداری در حالی که حداقل امکانات را در اختیار داشتند تمام معادلات دشمن را بهم ریختندو او را به زانو در آوردند.

سید حمید طهایی ادامه داد: اکنون نیز صحنه دفاع عوض شده است و همانگونه که آن روزگار با دستان خالی از داشته های خود دفاع کردیم امروز نیز در جنگ اقتصادی با کار و تلاش مضاف در حوزه های اقتصادی و تولید با همان رو حیه ایثار گری به پیروزی خواهیم رسید.

استاندار البرز ادامه داد: امروز مسئولین کشور و مردم باید دست در دست هم وحدت خود را در مقابل دشمنان حفظ نمایند و با ایثارگری در زمینه های خود کفایی ، اتکا به اقتصاد داخلی، تلاش در جهت رونق و توسعه صادرات بتوانند کشور را به سمت برون رفت از مشکلات هدایت کنند.