به گزارش گروه ورزشی«کمال مهر»؛، نمایندگان کاروان پارالمپیکی کشورمان در چهارمین روز از مسابقات در رشته های ذیل به میدان رقابت ها می روند:
فوتبال ۵ نفره:ایران – مراکش ساعت ۱۰-۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ به وقت ایران در زمین شماره یک مجموعه ورزشی تنیس المپیک
رشته تیر و کمان: ابراهیم رنجبر،غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال،زهرا نعمتی ساعت ۱۲:۲۰-۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۵۰ به وقت ایران
رشته دو و میدانی ماده پرتاب وزنه: محسن کائیدی،سیامک صالح فرج زاده ساعت ۱۳-۱۰:۰۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۳ تا ۲۰:۳۰ به وقت ایران در استادیوم المپیک
رشته دو و میدانی ماده دو ۱۰۰ متر: احمد اجاقلو ساعت ۱۰:۵۱-۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۸:۲۱ به وقت ایران در استادیوم المپیک
رشته دو و میدانی ماده دو ۱۵۰۰ متر: حمید اسلامی ساعت ۱۲:۲۲ تا ۱۲:۴۲ به وقت برزیل ۱۹:۵۲ تا ۲۰:۱۲ به وقت ایران در استادیوم المپیک
رشته تیر و کمان: ابراهیم رنجبر،غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال،زهرا نعمتی ساعت ۱۷:۳۰-۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ تا ۱ بامداد به وقت ایران
رشته بسکتبال با ویلچر: تیم ملی ایران از ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۵ تا ۳۰ دفیقه بامداد به وقت ایران به مصاف برزیل می رود.
رشته تیر و کمان: ابراهیم رنجبر،غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال،زهرا نعمتی ساعت ۱۷:۵۵-۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ تا ۱:۲۵ بامداد به وقت ایران
رشته تیر و کمان: ابراهیم رنجبر،غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال،زهرا نعمتی ساعت ۱۸:۲۰-۱۷:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۲۵ تا ۱:۵۰ بامداد به وقت ایران
برنامه سایر رقابت ها به شرح ذیل است:
تیر و کمان:
مرحله یک هشتم نهایی:
میکس تیمی ریکرو ساعت ۹:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۹:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۵ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۰ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۰:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۰ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۱:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۵ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۰ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۱:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۲۵ به وقت ایران
یک چهارم نهایی:
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۵:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۵:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۵۵ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۵:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۰ به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۶:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۴۵ به وقت ایران
نیمه نهایی:
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۱۰ بامداد به وقت ایران
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۷:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۳۵ بامداد به وقت ایران
رده بندی:
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۰۱:۰۰ بامداد به وقت ایران
فینال:
میکس تیمی ریکرو ساعت ۱۷:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۰۱:۲۵ بامداد به وقت ایران
دو و میدانی( مردان و زنان):
مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر مردان کلاس تی۵۳ از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۰:۰۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۷:۳۸ به وقت ایران
مرحله نهایی پرتاب وزنه بانوان کلاس اف ۵۳ ساعت ۱۰:۰۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۳ به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۴۰۰متر مردان کلاس تی ۵۴ ساعت ۱۰:۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۶ به وقت ایران
مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر بانوان کلاس تی۳۷ از ساعت ۱۰:۲۴ تا ۱۰:۳۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۴ تا ۱۸:۰۲ به وقت ایران
مرحله نهایی پرش طول مردان کلاس تی ۳۶ ساعت ۱۰:۳۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۸ به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۲۰۰متر مردان کلاس تی ۳۵ ساعت ۱۰:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۰ به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۲۰۰متر بانوان کلاس تی ۱۲ ساعت ۱۰:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۷ به وقت ایران
مرحله نهایی پرتاب وزنه مردان کلاس اف ۴۲ ساعت ۱۰:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۹ به وقت ایران
مرحله مقدمانی دوی ۲۰۰متر بانوان کلاس تی ۳۶ از ساعت ۱۱:۱۳ تا ۱۱:۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۳ تا ۱۸:۴۹ به وقت ایران
مرحله مقدماتی دوی ۲۰۰متر بانوان کلاس تی۱۱ از ساعت ۱۱:۲۶ تا ۱۱:۵۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۶ تا ۱۹:۲۸ به وقت ایران
مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰متر مردان کلاس تی۳۸ از ساعت ۱۲:۲۲ تا ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۵۲ تا ۲۰:۰۰ به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۴ * ۱۰۰ متر مردان کلاس تی۴۷-۴۲ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۰ بامداد به وقت ایران
مرحله نهایی پرتاب نیزه مردان کلاس اف ۵۷ ساعت ۱۷:۳۴ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۴ بامداد به وقت ایران
مرحله مقدماتی دوی ۴ * ۱۰۰ متر مردان کلاس تی۱۳-۱۱ ساعت ۱۷:۳۷ تا ۱۷:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۷ تا ۱:۱۶ بامداد به وقت ایران
مرحله نهایی پرتاب دیسک مردان کلاس اف۱۱ ساعت ۱۷:۴۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۸ بامداد به وقت ایران
مرحله مقدماتی دوی ۲۰۰ متر بانوان کلاس تی۲۰ ساعت ۱۷:۵۰ تا ۱۷:۵۶ به وقت برزیل و ساعت ۱:۲۰ تا ۱:۲۶ بامداد به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۴۰۰ متر بانوان کلاس تی ۴۴ ساعت ۱۸:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۲ بامداد به وقت برزیل
مرحله مقدماتی دوی ۱۵۰۰ متر بانوان کلاس تی۵۴ از ساعت ۱۸:۱۹ تا ۱۸:۲۷ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۹ تا ۱:۵۷ بامداد به وقت ایران
مرحله نهایی پرش ارتفاع مردان کلاس تی ۴۴ ساعت ۱۸:۳۶ به وقت برزیل و ساعت ۲:۰۶ بامداد به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۱۰۰متر مردان کلاس تی ۳۴ ساعت ۱۸:۳۸ به وقت برزیل و ساعت ۲:۰۸ بامداد به وقت ایران
مرحله مقدماتی دوی ۱۵۰۰ متر مردان کلاس تی ۵۴ از ساعت ۱۸:۴۸ تا ۱۹:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۸ تا ۲:۳۴ بامداد به وقت ایران
مرحله نهایی دوی ۲۰۰متر مردان کلاس تی ۴۴ ساعت ۱۹:۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۲:۵۱ بامداد به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی دوی ۲۰۰ متر بانوان کلاس تی ۱۱ ساعت ۱۹:۴۳ تا ۱۹:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۳:۱۳ تا ۳:۲۵ بامداد به وقت ایران
بوچیا:
میکس جفت:
مرحله مقدماتی:
هنگ کنگ و بریتانیا کلاس BC4 ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
اسواکی و پرتغال کلاس BC4 ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
چین وبرزیل کلاس BC4 ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
کانادا و تایلند کلاس BC4 ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
کره و برزیل کلاس BC3 ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
بلژیک و کانادا کلاس BC3 ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
یونان وپرتغال کلاس BC3 ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران
بریتانیا وسنگاپور کلاس BC3 ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران
دوچرخه سواری ( زنان و مردان):
مرحله مقدماتی ۳۰۰۰ هزار متر انفرادی تعقیبی بانوان ساعت ۱۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
یک چهارم نهایی:
۷۵۰ متر سرعت تیمی مختلط کلاس (C1،۵) ساعت ۱۰:۴۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال ۱۰۰۰متر تایم تریل مردان ساعت ۱۱:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۵ به وقت ایران
اهدای مدال و دیدار رده بندی ۳۰۰۰هزار متر بانوان ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال ۳۰۰۰هزار متر بانوان ساعت ۱۲:۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۵۲ به وقت ایران
اهدای مدال و دیدار رده بندی ۷۵۰ متر سرعت تیمی مختلط کلاس (C1،۵) ساعت ۱۲:۴۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۲۲ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال ۷۵۰ متر سرعت تیمی مختلط کلاس (C1،۵) ساعت ۱۲:۴۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۲۶ به وقت ایران
سوارکاری:
مرحله مقدماتی تیم تست ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
مرحله مقدماتی تیم تست ساعت ۱۴:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران
فوتبال( ۵ نفره) :
ایران و مراکش ساعت ۹:۰۰به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
آرژانتین و اسپانیاساعت ۱۱:۰۰به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
برزیل و ترکیه ساعت ۱۶:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
چین و مکزیک ساعت ۲۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران
گلبال( مردان) :
برزیل و الجزایر ساعت ۹:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
چین و ترکیه ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
آمریکا و فنلاند ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۰ بامداد به وقت ایران
گلبال( زنان) :
آمریکا و ژاپن ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
کانادا و اوکراین ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۰۰ به وقت ایران
استرالیا و ترکیه ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
وزنه برداری:
بخش مردان:
اهدای مدال و فینال وزن ۷۲- کیلوگرم ساعت ۱۳:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
وزنه برداری( بخش زنان):
اهدای مدال و فینال وزن ۶۱- کیلوگرم ساعت ۱۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال وزن ۶۷- کیلوگرم ساعت ۱۶:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
روئینگ( مردان و زنان):
فینال B:
روئینگ تک نفره زنان ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران
روئینگ تک نفره مردان ساعت ۸:۵۰ به وقت برزیل و ساعت۱۶:۲۰ به وقت ایران
روئینگ مختلط دو نفره ساعت ۹:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۰ به وقت ایران
روئینگ مختلط چهار نفره ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران
فینال A:
روئینگ تک نفره زنان ساعت ۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۰ به وقت ایران
روئینگ تک نفره مردان ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران
روئینگ مختلط دو نفره ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۰ به وقت ایران
روئینگ مختلط چهار نفره ساعت ۱۰:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۰ به وقت ایران
تیر اندازی:
مرحله یک چهارم نهایی
تپانچه ۲۵متر مختلط ساعت ۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۵ به وقت ایران
تپانچه ۲۵متر مختلط ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی:
تپانچه ۲۵متر مختلط ساعت ۱۳:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
اهدای مدال و دیدار رده بندی تپانچه ۲۵متر مختلط ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال تپانچه ۲۵متر مختلط ساعت ۱۳:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۵۵ به وقت ایران
والیبال نشسته( مردان):
برزیل و مصر ساعت ۱۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
آمریکا و آلمان ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲:۰۰ به وقت ایران
والیبال نشسته( زنان):
کانادا و هلند ساعت ۱۴:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران
برزیل و اوکراین ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴:۰۰ بامداد به وقت ایران
بسکتبال ویلچر(مردان):
اسپانیا واسترالیا ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران
ترکیه و هلندساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران
انگلیس و آلمان ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
برزیل و ایران ساعت ۱۵:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۵ به وقت ایران
الجزایر و آمریکا ساعت ۱۸:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
ژاپن و کانادا ساعت ۲۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت ایران
بسکتبال با ویلچر( زنان):
آلمان و کانادا ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
آمریکا و هلند ساعت ۱۵:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران
الجزایر و فرانسه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۰ بامداد به وقت ایران
برزیل و بریتانیا ساعت ۲۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۵:۰۰ بامداد به وقت ایران
مسابقات سه گانه:
اهدای مدال و فینال زنان کلاس PT4 ساعت ۱۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال زنان کلاس PT2 ساعت ۱۰:۰۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۳ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال زنان کلاس PT5 ساعت ۱۱:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران
تنیس روی میز (مردان):
یک چهارم نهایی:
نروژ و چین تایپه ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
آلمان و مصر ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
تنیس روی میز ( زنان):
نیمه نهایی:
اوکراین و هنگ کنگ ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
لهستان و هنگ کنگ ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
فرانسه و فیلیپین ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
آلمان و چین ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
برزیل و چین ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران
لهستان و چین ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران
شنا( مردان و زنان):
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاسSB5 از ساعت ۹:۳۰ تا ۹:۳۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۷:۰۳ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر پروانه بانوان کلاسSB5 از ساعت ۹:۳۹ تا ۹:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۹ تا ۱۷:۱۴ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر مردان کلاسSM9 از ساعت ۹:۴۹ تا ۹:۵۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۹ تا ۱۷:۲۴ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر بانوان کلاسSM9 از ساعت ۹:۵۹ تا ۱۰:۰۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۹ تا ۱۷:۳۹ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاسSB13 از ساعت ۱۰:۱۴ تا ۱۰:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۴ تا ۱۷:۴۸ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاسSB13 از ساعت ۱۰:۲۲ تا ۱۰:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۲ تا ۱۷:۵۶ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر آزاد مردان کلاسS14 از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۰:۳۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۰۸ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر آزاد بانوان کلاسS14 از ساعت ۱۰:۴۳ تا ۱۰:۴۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۳ تا ۱۸:۱۸ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر مردان کلاسSM10 از ساعت ۱۰:۵۳ تا ۱۰:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۳ تا ۱۸:۲۷ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر بانوان کلاسSM10 از ساعت ۱۱:۰۲ تا ۱۱:۰۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۲ تا ۱۸:۳۷ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر آزاد مردان کلاسS8 از ساعت ۱۱:۱۲ تا ۱۱:۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۲ تا ۱۸:۴۶ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر آزاد بانوان کلاسS8 از ساعت ۱۱:۲۰ تا ۱۱:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ تا ۱۸:۵۳ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۱۰۰ متر پروانه بانوان کلاسSB4 از ساعت ۱۱:۲۷ تا ۱۱:۳۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۷ تا ۱۹:۰۳ به وقت ایران
مرحله مقدماتی شنای ۲۰۰ متر آزاد مردان کلاسS2 از ساعت ۱۱:۳۹ تا ۱۱:۴۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۹ تا ۱۹:۱۸ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاس SB5ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۰ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاس SB5ساعت ۱۷:۳۷ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۷ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینای شنای ۲۰۰ متر مردان SM9 ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینای شنای ۲۰۰ متر مردان SM9 ساعت ۱۷:۵۳ به وقت برزیل و ساعت ۱:۲۳ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاسSB13 ساعت ۱۸:۰۲ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۲ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر پروانه بانوان کلاسSB13 ساعت ۱۸:۰۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۸ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۲۰۰ متر آزاد مردان کلاس S14 ساعت ۱۸:۲۹ به وقت برزیل و ساعت ۱:۵۹ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینای شنای ۲۰۰ متر مردان SM10 ساعت ۱۸:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۲۹ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینای شنای ۲۰۰ متر بانوان SM10 ساعت ۱۹:۰۷ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۷ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر آزاد مردان کلاس S8 ساعت ۱۹:۲۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۵۹ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر آزاد مردان کلاس S8 ساعت ۱۹:۳۶ به وقت برزیل و ساعت ۳:۰۶ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاس SB4ساعت ۱۹:۵۶ به وقت برزیل و ساعت ۳:۲۴ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۱۰۰ متر پروانه مردان کلاس SB4ساعت ۲۰:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۳:۳۴ بامداد به وقت ایران
اهدای مدال و فینال شنای ۲۰۰ متر آزاد مردان کلاسS2ساعت ۲۰:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۳:۵۶ بامداد به وقت برزیل
تنیس با ویلچر ( زنان و مردان):
راند دوم
ژاپن و برزیل ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
اسپانیا و آرژانتین ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
آمریکا و اسپانیا ساعت ۱۲:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
انگلیس و سوئد
انگلیس و برزیل: (زنان)
فرانسه و انگلیس ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
سوئد و استرالیا
فرانسه و مجارستان ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
استرالیا و ژاپن
آمریکا و هلند: (زنان)
ژاپن و آفریقای جنوبی ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
کره و فرانسه
بلژیک و انگلیس ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
آمریکا و فرانسه
چین و هلند ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
انگلیس و سیرالئو
آمریکا و هلند( بانوان)
لهستان و هلند ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
لهستان و ژاپن ساعت ۱۱:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
راند دوم:
دوبل دو نفره:
(مردان) :
بلژیک و اسپانیا
ژاپن و اتریش
آفریقای جنوبی و آرژانتین
برزیل و هلند
یک چهارم نهایی
دوبل دو نفره:
( بانوان):
هلند و آمریکا
چین و ژاپن
آمریکا و هلند
انگلیس و شیلی
انتهای پیام/