تارخ انتشار: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
کد خبر : 159712
چاپ خبر

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای جالب و باورنکردنی که در کتاب گینس ثبت شده است.برخی از آن ها واقعا دیدنی و جذاب هستند و ارزش دیده شدن را دارند. 

 

رکورد بیشترین چرخش با اسکیت درحالت آویزان از گردن
تیم اسکیت رکورد شگفت انگیز چرخش درحالیکه از گردن آویزان هستند را شکستند. گروه آکروباتیک جوان «شنیانگ جینیانگ» از چین رکورد باورنکردنی بیشترین چرخش با اسکیت درحالیکه از گردن هایشان آویزان بودند را در ۳۰ ثانیه شکستند. این تیم چهار نفره توانستند در ۳۰ ثانیه ۱۸۳ دور بچرخند.

 

در این تلاش، دو اسکیت باز روی یک دایره حرکت می کردند و دوتای دیگر به حالت معلق و افقی از گردن هایشان آویزان بودند و می چرخیدند.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسرکورد بیشترین شمع روی کیک

تولیدکننده نوشیدنی «Mike’s Hard Lemonade» از کانادا هفدهمین سالگرد تاسیسش در لس آنجلس را با شکستن رکورد بیشترین شمع روی کیک جشن گرفت. روی کیک آن ها ۵۰۱۵۱ شمع قرار داشت که به تعداد لایک هایی پستی بود که این برند به مناسبت تولدش روی فیسبوک قرار دارده بود.

 

آن ها ۷۲ کیک شکلاتی را در کنار هم قرار داده و یک حلقه مربعی ایجاد کردند که ۳۱۰٫۲۶ کیلوگرم وزن و ۸٫۱۸ مترمربع مساحت داشت و روی آن با شمع پوشانده شده بود. مقداری از این کیک خوشمزه توسط مهمانان خورده و باقیمانده آن به خیریه اهدا شد. این رکورد قبلا در اختیار «آشریتا فورمن»

 

در ارتباط با مرکز «Sri Chinmoy» بود. آن ها ۴۸۵۲۳ شمع روی کیک هفتاد و هفتمین سالگرد این مرکز در جامائیکا در سال ۲۰۰۸ قرار داده بودند.

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسطولانی ترین مسیری که یک خودرو روی دو چرخ پیموده
بدلکار فرانسوی «Yannick Dupont» رکورد طولانی ترین مسیری که تا به حال روی چرخ های جانبی یک موتور چهارچرخ پیموده شده را شکسته است. او مسافت باورنکردنی ۳۴٫۲۹ کیلومتر را روی دو چرخ یک «quadbike » سال گذشته در فرانسه پیمود. طبق قوانین گینس او نباید از هیچ وسیله کمکی استفاده می کرد

 

و تنها با استفاده از مهارت های رانندگی خود وضعیت خود را روی دو چرخ حفظ می کرد. رکورد قبلی ۲۷٫۱۸ کیلومتر بود که در سال ۲۰۱۲ در گرنتسویل توسط «دانیل آدامز» به دست آمده بود.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسبیشترین حرکت کیک فیلیپ در ۳۰ ثانیه

اسکیت باز نوجوان «Alex DeCunha» از انگلستان رکورد بیشترین حرکت کیک فیلیپ را در ۳۰ ثانیه با ۱۸ حرکت شکست. این حرکت شامل یک پرش می شود، به طوری که اسکیت باز هر چهار چرخ را به طور همزمان از زمین بلند می کند و سپس اسکیت بورد را در هوا ۳۶۰ درجه می چرخاند. آلکس رکورد قبلی که ۱۳ چرخش بود و توسط «Zachary Kovacs» و «Michael Sohheh» در سال ۲۰۰۸ به دست آمده بود را شکست.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسرکورد طولانی ترین نت صوتی به صورت ممتد

به گزارش پارس ناز «Alpaslan Durmuş» از ترکیه رکورد طولانی ترین نت صوتی ممتد را ماه گذشته شکست. او توانست به طرز شگفت انگیزی ۱ دقیقه و ۵۲ ثانیه صدایش را نگه دارد. این خواننده ترک نت خود را بالاتر از آستانه دسی بل مورد نیاز ، فاصله ۲٫۵ متری نگه داشت. طبق قوانین گینس در این تلاش زیروبمی صدا باید ثابت بماند

 

اما محدوده اندکی برای تغییرات حجم صدا مجاز است. رکورد قبلی در سال ۲۰۰۹ توسط «ریچارد فینک» امریکایی با ۱ دقیقه و ۴۳ ثانیه به دست آمده بود.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسرکورد بیشترین حرکت چین-آپ در ۲۴ ساعت

آتش نشان فنلاندی «Joonas Mäkipelto» رکورد بیشترین حرکت چین آپ در ۲۴ ساعت را با ۵۰۵۰ حرکت شکست، علی رغم اینکه شانه اش در مراحل اولیه آسیب دیده بود. بعد از شکستن رکورد متخصصان تناسب اندام به او توصیه کردند چند ماه استراحت کند تا بدنش کاملا التیام یابد.

 

کل این تلاش به صورت آنلاین پخش شد و بیش از ۳۳۷ هزار بیننده را جذب کرد. حتی خواننده معروف فنلاندی یک پیام تشویق با تلفن برای او ارسال کرد که تماشاچیان از بلندگو می شنیدند. رکورد قبلی این حرکت ۵۰۴۵ بود و توسط «لوکاس گارل» کانادایی در سال ۲۰۱۱ بعد از ۱۸ ساعت و ۵۲ دقیقه به دست آمده بود که دلیل آسیب دیدگی شانه اش تصمیم گرفته بود مسابقه را ادامه ندهد.

 

چین‌آپ بدین صورت است که بارفیکس را با دو دست گرفته (که کف دستان روبه صورت باشد) به طوری که آرنجتان کاملاً باز باشد سپس خود را بالا می‌کشید تا چانه به بارفیکس برسد.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسرکورد دورترین فاصله پرش کت لیپ

اعضای تیم پارکور«Jestion» از ایتالیا رکورد دورترین فاصله حرکت کت لیپ را شکستند (تاب خوردن از یک میله و پریدن و تلاش برای گرفتن دیواری که چند متر دورتر است.) جیان مارکو توانست با موفقیت فاصله باورنکردنی ۴ متر را بپرد. هم چنین جیان توانست سریعترین دور پارکور با چهار مانع را در ۲۱٫۴۷ ثانیه را به دست بیاورد.

 

این مسیر از چهار مانع شامل ۷ میله برای پرش از روی آن، ۲ جفت مانع دوبل کنگ، یک میله و یک دیوار برای حرکت کت لیپ، یک دیوار با یک حفره با اندازه و ارتفاع از پیش تعیین شده برای عبور از آن می شود.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسرکورد بیشترین برد در مسابقات جهانی ریش و سیبیل

«کارل هاینز هیل» آلمانی توانسته ۸ بار در مسابقات جهانی ریش و سیبیل برنده شود.به گزارش پارس ناز از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۱۱ او در دسته ریش ناقص سلطنتی در این رقابت ها شرکت کرده و آخرین موفقیتش در نروژ در سال ۲۰۱۱ بوده است. موفقیت های او همین دسته و در سال ۱۹۹۹ در سوئد،

 

سال ۲۰۰۳ در ایالت نوادا، سال ۲۰۰۵ در برلین، سال ۲۰۰۷ در برایتون، سال ۲۰۰۹ در آلاسکا و سال ۲۰۱۱ در نروژ بوده است. علاوه بر این او در سال ها ۱۹۹۹ و ۲۰۰۳ برنده کلی این مسابقه بوده است.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسرکورد بلندترین زبان

بلندترین زبان ۱۰٫۱ سانتیمتر است که از نوک زبان تا وسط لب بالا در حالتی که لب ها بسته هستند محاسبه می شود. این رکورد متعلق به «Nick Stoeberl» از امریکاست که در سال ۲۰۱۲ در کالیفرنیا به تایید گینس درآمده است.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینسطولانی ترین دیوار دومینو

طولانی ترین دیوار دومینو ۴۰٫۱۴ متر است و توسط تیم دومینوی «Tulln» از اتریش در مارس ۲۰۱۶ ساخته شده است. این دیوار از ۴۲۱۷۳ دومینو و باهمکاری ۲۲ نفر ساخته شده است.
رکوردهای عجیب و خارق العاده ثبت شده در گینس

 

برترین ها

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • با این صدا هم بگیر!+کارتون
  مافیای سهام عدالت اقتصاد کشور را به خاک سیاه نشانده‌/این سهام در دست ۲۵۰ نفر است
  علاقه دارم که همه نیروهای انقلاب در یک جا جمع شوند/ از وحدت نیروهای انقلاب در هر شکلی حمایت می‌کنم
  سلفی زنی با پای بریده خود +تصاویر
  لحظه عکس العمل شهروندان به شلیک ممتد ضدهوایی! + فیلم
  توهین بزگترین فروشگاه اینترنتی جهان به پرچم کشور ایران +تصاویر
  پسر بچه عجیبی که به کودک ماسک دار معروف شده است +تصاویر
  تصویر ستاره ایرانی روی جلد مجله کنفدراسیون فوتبال آسیا
  پلارک؛ شهید عطریِ قطعه ۲۶
  دور جدید حذف یارانه‌ها آغاز شد
  شیطان با این پنج نفر مشکل دارد
  لحظات دلهره آور سرقت مسلحانه از مغازه میوه فروشی! + فیلم
  دلایل عربستان برای حمله به یمن چیست؟
  رفت و آمد آزادانه سگ‌های ولگرد در بیمارستان + تصاویر
  ارزشمندترین فوتبالیست جهان مشخص شد/ ستاره‌ای که بالاتر از مسی و رونالدو قرار گرفت!
  حضور خواننده سلطنت طلب در قاب تلویزیون + فیلم
  خانه‌ی این ستاره‌ی فوتبال، ۱۹۵ میلیارد تومان می‌ارزد!/ از تماشای همچین خانه‌ای متعجب می‌شوید! +تصاویر
  خوردن این معجون به صورت ناشتا باعث لاغری می شود
  طراح ایرانی معروفترین خودروی مرسدس بنز کیست؟ +تصاویر
  گریه مجری و کارشناس شبکه العالم حین پخش زنده + فیلم
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net