تارخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
کد خبر : 155896
چاپ خبر

جلیلی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی سراسر کشور:

جای تاسف است که می‌گویند برجام مانع جنگ شد/ گزارش دهید که چرا از درآمدزایی توسط فضای مجازی غافل بودید

۵۰۳۴۱۰۹_۳۰۴

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جای تاسف است که عده ای در داخل می گویند برجام مانع چرخش تانکها شد و اگر توافق هسته ای در کار نبود دشمن به ما حمله می کرد

به گزارش  گروه سیاسی«کمال مهر»؛، “سعید جلیلی” عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، که در نشست سالانه مسئولان بسیج دانشجویی سراسر کشور در مشهد مقدس حضور یافته بود، در ابتدای سخنان خود با اشاره به فرمان امام راحل برای تشکیل بسیج دانشجویی تاکید کرد: افق نهایی امام در آن پیام ایجاد «حکومت جهانی اسلام» بود.
وی افزود: اینکه امریکا و شوروی نباید در دانشگاه ها نفوذ کنند، هشدار ۲۸ سال قبل امام (ره) در همان پیام است.
جلیلی با بیان اینکه جهان امروز دوره گذار به مناسبات جدیدی است، تصریح کرد: در این باره باید توجه داشت که ما با چه افقی می خواهیم وارد این مناسبات شویم؟ اگر هوشیار نباشیم هم بسیاری از فرصت ها از دست خواهد رفت و هم تهدیدات جدی برایمان به وجود خواهد آمد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: کف انتظار از دانشجویان بسیجی، آگاهی و تحلیل درست از فرصت ها و تهدیدات جهانی است.
جلیلی با تاکید بر اینکه استواری نظام به دلیل پیوستگی مولفه های آن است، گفت: نظام استوار است چون اجازه نداد بین جمهوریت و اسلامیت آن فاصله بیفتد. نظام مستحکم است چون سیاست داخلی و خارجی آن «یک آهنگ» دارد و اگر در یکی از سیاست خارجی یا داخلی دچار خطا شویم، در آن یکی هم خطا تکرار خواهد شد.
وی گفت: کسانی که در خارج از کشور کدخدای جهانی و مناسبات ظالمانه را پذیرفتند، در داخل نیز همان مناسبات را مانند حقوق های نجومی بازتولید می کنند. کسانی که دنبال پذیرش کدخدا بودند میخواستند در داخل نیز رای مردم را وتو کنند و ادامه ارزش زدایی در سیاست خارجی، ارزش زدایی در داخل و پدیده ای مثل حقوقهای نجومی است.
دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جنگ نرم آن است که پیوستگی بین اجزای نظام را سست کنند، افزود: نفوذ یعنی کسی به گونه ای رخنه کند که پیوستگی نظام را از بین ببرد.
وی افزود: پیوستگی نظام یعنی اینکه در بیرون مقابل استکبار می ایستد و در داخل نیز مقابل اشرافیت.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه تصریح کرد: حمایت از منافقین و جنایتکار ترین تروریست ها ادامه همان خط «نه غزه نه لبنان» در فتنه سال ۸۸ است.
جلیلی تاکید کرد: «اشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» با هم هستند و اگر رهبر انقلاب نسبت به تعبیر «اسلام رحمانی» هشدار می دهند به همین خاطر است که نباید بخشی از دین را نادیده گرفت.
وی در ادامه گفت: در طول تاریخ بارها انسان های ساده لوح با نگاه های اغواگرانه موجب کشته شدن هزاران انسان شده اند.
دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: مدتهاست دشمنان ما خطی را شروع کرده اند و احتمالا در آینده نزدیک نیز نسبت به آن تمرکز خواهند کرد و آن این است که همزمان «سراب» و «تهدیدهای موهوم» را نشان ملت می دهند.
جلیلی افزود: مثلا می گویند می خواست جنگ بشود! یا دشمن می خواهد الان به ما حمله کند و با این توهمات جامعه را به سمت و و سوی دیگری می برند که دانشجویان باید این خط را به مردم معرفی کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان هرجا علیه ما گزینه نظامی را بکار برده اند توی دهانشان خورده است و امروز حتی خودشان هم اذعان دارند که مستاصل شده اند اما جای تاسف است که عده ای در داخل می گویند برجام مانع چرخش تانکها شد و اگر توافق هسته ای در کار نبود دشمن به ما حمله می کرد! ارائه وعده های دروغین و یا تهدیدهای موهوم، حرکتی در جهت خواست دشمن است.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز دانشجویان بسیجی باید پرچم «واقع بینی» و «عقلانیت» را بر دست بگیرند، گفت:  امروز کسانی پرچم عقلانیت و واقع بینی را بر دست گرفته اند که دچار توهم هستند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مقابله با توهم افکنی وظیفه بزرگ دانشجوی بسیجی است و دانشجویان باید ماهیت «دستاوردهای توهمی» و «تهدیدهای توهمی» را برای جامعه روشن سازند زیرا آگاهی جامعه مانع دوقطبی های کاذب می‌شود.
جلیلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ایجاد دغدغه های موهوم توسط برخی افراد و جریان های خاص در کشور گفت: می گویند عده ای می خواهند جلوی فضای شادی مردم یا فضای مجازی را بگیرند!  چه کسی خواسته این کار را بکند؟ اتفاقا سوال اصلی این است که چرا شما از فضای مجازی خوب استفاده نمی کنید؟
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: چرا یکی از کشورهای نزدیک به ایران توانسته از طریق فضای مجازی صدها هزار شغل ایجاد کند و دو برابر فروش نفت ما  درآمد داشته باشد؟ شما باید امروز گزارش دهید که در این باره چه کرده اید و چرا از ظرفیت بزرگ فضای مجازی برای تولید اشتغال و در آمد برای کشور غافل بوده اید؟
دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان در ادامه با بیان اینکه ما با «شادکامی و شور مومنانه» موافق و با «ابتذال مترفانه» مخالف هستیم، گفت: تفکر انقلابی  دنبال انذار مشفقانه در برابر ترساندن بزدلانه، نگرانی عالمانه در برابر یاس غافلانه، شفاف سازی روشنگرانه در برابر غبار آلودی فتنه گرانه و کار متقن و حکیمانه در برابر کار نمایشی و حقیرانه است.
جلیلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تلاش عده ای برای ایجاد دوگانه های موهوم و فرعی گفت: می خواهند با این کارها حقیقت را بپوشانند و یک روز موسیقی و روز دیگر فضای مجازی  و … را مطرح می کنند اما در برابر مسایل اصلی کشور مانند سه برابر شدن نقدینگی و افزایش معوقات بانکی سکوت کرده اند! چرا افزایش نقدینگی باعث چرخش چرخ تولید نشد؟
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: دشمنی که تا دیروز به دنبال فشار از بیرون و تغییر از درون بود نباید امروز امیدوار شود که می تواند ما را از درون دچار «خود تحریمی» کند. نفوذ یعنی دشمن طوری حرکت کند که ما از درون دچار خودتحریمی شویم.
وی تصریح کرد: نباید فضای کشور به گونه ای باشد که جوانان انقلابی و متعهد دچار «تردید» شوند و عده ای نسبت به انذارهای مشفقانه انقلابی ها، تردید ایجاد کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطرنشان کرد: امام زین العابدین علیه السلام می فرمایند فتنه ها زمانی شکل می گیرند که تردید در حرکت صحیح صورت بگیرد.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۳۷۵۵۸۶_۷۱۸
  جزئیات ماجرای فوت کودک کرجی دچار آپاندیس از زبان دایی/ تصویر یسرا با پزشک جراح دقایقی قبل از جراحی/ آخرین جمله ای که یسرا گفت
  ۵۳۲۴۰۵۸_۱۸۷
  آرزوی جالب سردار سلیمانی برای قالیباف + فیلم
  ۵۳۲۱۰۹۷_۹۳۰
  پسر آهن ربایی در البرز + فیلم
  ۵۳۲۴۲۸۰_۶۲۹
  از وحشت پرسپولیس در مورد امتیازگیری استقلال تا فروپاشی تیم سیاه جامگان
  ۵۳۲۳۰۱۰_۹۶۶
  ضرب و شتم بی رحمانه دختر نوجوان توسط نیرو‌های پلیس + فیلم
  ۵۳۲۳۱۵۰_۶۲۶
  اگر زیاد عرق می‌کنید؛ احتمالا به یکی از این بیماری‌ها مبتلا هستید
  مار پیتون یک شهر را خاموش کرد +تصاویر
  عجیب ترین باربری‌ها با ماشین+تصاویر
  ۵۳۲۳۲۳۹_۶۶۵
  شوخی جالب مهران مدیری در برنامه زنده تلویزیونی + فیلم
  ۵۳۲۴۰۴۴_۳۲۳
  این پدر به بچه‌هایش اجازه می‌هد هر کاری انجام دهند +تصاویر
  ۵۳۲۰۵۳۹_۷۴۷
  لحظه ضربه مغزی شدن یک ورزشکار در حین مسابقه +تصاویر
  ۵۳۲۱۰۴۶_۵۸۷
  سگی که اشک هزاران نفر را درآورد +تصاویر
  ۵۳۲۳۶۰۳_۱۷۱
  این نقاط را در کف دستتان فشار داده و معجزه آن را مشاهده کنید
  ۵۳۲۳۹۸۹_۱۳۰
  ۱۲ بازیگر از بازیگرانی که به جم رفته بودند، به کشور بازگشتند
  ????? ???? ?????? ???????
  خیال شکست‌ناپذیری امریکا خطایی بزرگ است/ مقاومت عاقلانه و همراه با تدبیر یقیناً پیروزی را به‌دنبال خواهد داشت
  ۱۳۹۵۰۸۰۱۰۰۰۲۳۵_test_photog
  فیلم/ حاشیه جالب دیدار نخبگان با رهبر انقلاب
  ۱۳۹۵۰۷۲۲۰۰۰۴۵۲_test_photog
  فیلم/ گلایه‌های قهرمان کیک‌بوکسینگ از مسئولان ورزشی
  ۵۳۲۰۱۱۷_۵۴۸
  «آیا تو برادر منی؟»؛ نقاشی روح‌الامین از لحظه حضور زینب(س) در قتلگاه + تصویر
  خودرویی که به طرز عجیبی آتش گرفت +عکس
  نصف کردن خانه به دلیل طلاق ! + تصاویر
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net