تارخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱
کد خبر : 150643
چاپ خبر

کدو، ابزار تنبیه کارمندان یک شرکت+تصاویر

۴۸۸۲۱۳۸_۱۳۴

یک شرکت دکوراسیون چینی کارمندان تنبلش را مجبور به خوردن کدوی تلخ می‌کند تا بیشتر کار کنند

به گزارش «کمال مهر»؛؛ مدیر یک شرکت دکوراسیون چینی کارمندانی را که خوب کار نمی‌کنند در مقابل کارمندان دیگر مجبور به خوردن کدوی تلخ می‌کند.

به‌زعم مدیران شرکت، این کار غیرمعمول به‌منظور ایجاد انگیزه در کارمندان برای کار بیشتر و رسیدن به موفقیت صورت می‌گیرد. این شرکت به‌عمد بزرگ‌‍ترین و تلخ‌ترین کدوها را از بازار می‌خرد تا کارمندان تنبلش بیشتر اذیت شوند.

کدوی تلخ نوعی سبزیجات شبیه خیار است که اغلب در غذاهای چینی استفاده می‌شود ولی به‌ندرت به‌صورت خام خورده می‌شود چون به‌شدت تلخ است.

به‌گفته کارمندان این اولین بار نیست که این شرکت اینگونه تنبیه را برای آنها در نظر می‌گیرد. پیش از این تمرین بشین پاشو، دویدن دور دفتر کار و شنا سوئدی، مجازاتی بود که برای آنها اعمال می‌شد تا اینکه رویکرد مدیران تغییر کرد و خوردن کدوی تلخ در دستور کار قرار گرفت.

البته به‌نظر می‌رسد اینگونه تنبیه‌ها جوابگو نیست چون کارمندان پس از مدتی به دلیل حقوق کم، فشار زیاد کار و تنبیه در مقابل بقیه همکاران، این شرکت را ترک می‌کنند.

تصاویر این مجازات در سایت Weibo چین منتشر شد و کاربران به‌سرعت به آن واکنش نشان دادند.

این اولین بار نیست از اینگونه اتفاقات در چین می‌افتد. پیش از این نیز یک شرکت چینی کارمندانش را جلوی بقیه همکاران به صف و با چوب آنها را تنبیه بدنی می‎کرد.

کدو، ابزار تنبیه کارمندان یک شرکت

کدو، ابزار تنبیه کارمندان یک شرکت

کدو، ابزار تنبیه کارمندان یک شرکت

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net