تارخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴
کد خبر : 141242
چاپ خبر

مرد جوان، طلبکار را به خاطر پیشنهاد ازدواج به همسرش آتش زد+تصاویر

۴۶۴۷۴۳۳_۱۱۹

زن و شوهری که پیمانکاری را در جاده قدیم قم به آتش کشیده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند

به گزارش  گروه اجتماعی«کمال مهر»؛، ۲۹اردبیهشت ماه امسال فردی افاغنه با مراجعه به کلانتری ۱۷۰ کهریزک به مأمورین اعلام کرد که برادرش توسط افراد ناشناسی مورد حریق عمدی قرار گرفته و در حال حاضر در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد .
پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “حریق عمدی” و به دستور رئیس شعبه ۱۰۳ دادگاه کهریزک ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
مرد جوان، پیمانکار را به خاطر پیشنهاد ازدواج به همسرش آتش زد+تصاویر
اظهارات برادر قربانی آتش سوزی :
شاکی پرونده ( برادر قربانی حادثه آتش سوزی عمدی ) پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” برادرم بنام ناصر . غ ( ۳۷ ساله ) که پیمانکار ساختمانی است ، ۲۸ اردبیهشت ماه بنا بر اظهارات خودش برای گرفتن طلب مالی با یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ از خانه خارج شد ؛ در ساعت ۰۴:۰۰ ۲۹ اردبیشهت ماه ، از طریق تماس بیمارستان اطلاع پیدا کردم که برادرم به علت سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شده !! زمانیکه به بیمارستان رسیدیم ، صاحب یک دکه روزنامه فروشی در جاده قدیم قم – که برادرم خودش را با حالت سوختگی شدید را به آنجا رسانده بود – عنوان داشت که برادرم پیش از انتقال به بیمارستان به او عنوان داشته که یک زن و شوهر جوانِ افاغنه او را آتش زدند ” .
مرد جوان، پیمانکار را به خاطر پیشنهاد ازدواج به همسرش آتش زد+تصاویر
تحقیقات از صاحب اتاقک روزنامه فروشی :
کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل اتاقک روزنامه فروشی در جاده قدیم قم ، به تحقیق از صاحب روزنامه فروشی پرداختند ؛ این شخص در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “در داخل [ اتاقک ] روزنامه فروشی نشسته بودم که ناگهان متوجه صدای کمک خواستن فردی در حوالی [ اتاقک ] شدم ! ؛ پس از بیرون آمدن از روزنامه فروشی ، ناگهان فردی را مشاهده کردم که به شدت دچار سوختگی شده بود ؛ بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و در این فاصله سعی کردم که تا حد امکان به این شخص کمک کنم ؛ در فاصله زمانی رسیدن اورژانس ، این شخص در اظهاراتی کوتاه عنوان داشت که زن و شوهری افاغنه که در منطقه باقرآباد زندگی می کنند وی را آتش زدند و پس از آن ، با رسیدن اورژانس به بیمارستان منتقل شد ” .
مرد جوان، پیمانکار را به خاطر پیشنهاد ازدواج به همسرش آتش زد+تصاویر
تشکیل پرونده قتل عمـد :
همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ، از طریق بیمارستان به کارآگاهان اطلاع داده شد که با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت سوختگی ( ۷۰ درصد سوختگی ) ، قربانی حادثه حریق عمدی  بنام ناصر . غ فوت نموده است ؛ لذا در ادامه رسیدگی ، پرونده با موضوع “حریق عمدی منجر به جنایت” تشکیل و پرونده کماکان به دستور رئیس شعبه ۱۰۳ دادگاه کهریزک در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ باقی ماند .
کشف خودرو سوخته شده :
همزمان با حضور کارآگاهان پایگاه نهم در محل وقوع حادثه در جاده قدیم قم ، خودرو سوخته شده ای در چند صد متری محل اتاقک روزنامه فروشی کشف شد که با بررسی ارکان هویتی خودرو مشخص شد که خودرو متعلق به مقتول پرونده بوده که به صورت کامل سوخته است .
شناسایی و دستگیری دو عامل جنایت آتشین :
در شرایطی که کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ هیچگونه اطلاعات دقیقی در خصوص هویت عاملین جنایت نداشته و صرفا اظهارات مقتول به روزنامه فروش در اختیارشان قرار داشت ، اما کارآگاهان با مراجعه به منطقه باقرآباد و انجام تحقیقات گسترده میدانی و پلیسی سرانجام موفق به شناسایی یک زن و شوهر جوان افاغنه بنام های “عزیز . م” ( متولد ۱۳۶۶ ) و “سمیه . ج” ( متولد ۱۳۷۲ ) شدند که به صورت ناگهانی ناپدید شده بودند ! .
بنا بر اظهارات اهالی محل قرار بود تا در چند روز دیگر مراسم ازدواج این دو ( سمیه و عزیز )  برگزار شود و حتی آنها نسبت به تهیه وسایل زندگی ( خرید جهیزیه از سوی سمیه و خانواده اش ) نیز اقدام و محل زندگی شان را آماده کرده بودند .
با شناسایی “سمیه” و “عزیز” و احتمال انجام جنایت توسط آنها ، دستگیری هر دو نفر آنها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ سرانجام در ساعت ۲۲:۳۰ مورخه ۱۰/۰۳/۱۳۹۵ و در حالیکه عزیز و سمیه جهت برداشتن اسناد و مدارک شناسایی و …  به محل سکونتشان در منطقه باقرآباد – محدوده خیابان پوردارایی مراجعه کرده بودند ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی که این محل را تحت مراقبت های شبانه روزی و نامحسوس قرار داده بودند ، هر دو نفر آنها را دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .
اعتراف به جنایت :
پس از گذشت چند روز از زمان دستگیری زن و شوهر جوان ، سرانجام سمیه لب به اعتراف گشود و به همدستی با همسرش جهت ارتکاب جنایت آتشین اعتراف کرد ؛ وی در اظهاراتش ، در خصوص نحوه آشنایی خود با مقتول به کارآگاهان گفت : “چندی پیش و از طریق تعدادی از دوستان و بستگان خود ، با مقتول که از لحاظ مالی و اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار داشت آشنا شدم تا از وی جهت تهیه جهیزیه کمک بگیرم ؛ این شخص ( مقتول ) مبلغ ۲۰ میلیون تومان نیز کمک کرد و توانستیم تا قسمتی از وسایل مورد نیاز خود را خریداری نماییم ” .
مرد جوان، پیمانکار را به خاطر پیشنهاد ازدواج به همسرش آتش زد+تصاویر
سمیه در خصوص شب جنایت نیز به کارآگاهان گفت : ” پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از کمک ۲۰ میلیون تومانی مقتول ، ناگهان وی به صورت غافلگیرانه ای به من پیشنهاد ازدواج کرد و عنوان کرد که قصد ازدواج با مرا دارد و بر این موضوع نیز پافشاری می کرد در حالیکه من همسرم را دوست داشتم و قصد ازدواج با کسی دیگر را نداشتم ؛ زمانیکه اصرار و پافشاری مقتول برای ازدواج ادامه پیدا کرد ، به ناچار موضوع را با همسرم در میان گذاشتم تا شاید بتوانیم مبلغ ۲۰ میلیون تومان را تهیه و به مقتول بازگردانیم تا مقتول از زندگیمان خارج شود ؛ همسرم از من خواست تا با مقتول قرار ملاقات بگذارم و من نیز با مقتول در منطقه کهریزک قرار ملاقات گذاشتم ؛ دو نفری و با موتورسیکلت همسرم به محل قرار رفتیم ؛ زمانی که همسرم با مقتول روبرو شد ، ناگهان آنها با یکدیگر درگیر شدند که در این زمان  همسرم با بنزینی که از داخل باک موتور تهیه کرده بود ، اقدام به آتش زدن مقتول کرد و در ادامه با مابقی بنزین نیز ماشین مقتول را به آتش کشید ؛ در حالیکه تصور می کردیم مقتول در همانجا فوت کرده ، از محل متواری شدیم ” .
عزیز نیز پس از اطلاع از اعترافات صریح  همسرش ( سمیه ) ، صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت : “پس از آتش زدن مقتول و ماشینش ، مدتی از محل سکونتمان متواری شدیم ؛ طی این مدت مدتی در کرج و مدتی را در ورامین سپری کردیم ؛ سرانجام تصمیم گرفتیم تا از ایران متواری و به افغانستان بازگردیم ؛ به تصور اینکه طی این مدت پلیس از مراجعه ی دوباره ما به محل سکونتمان ناامید خواهد شد به خانه مراجعه کردیم تا وجوه نقد داخل خانه و همچنین مدارک شناسایی خود را برداشته تا بتوانیم از کشور متواری شویم که در همانجا دستگیر شدیم ” .
سرهنگ کارآگاه حسین زارع ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم به ایجاد حریق عمدی منجر به جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و هر دو متهم جهت ادامه تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شدند .
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۵۳۳۵۷۵۱_۲۷۴
  تروریست‌ها، ۵۰ افسر سابق پلیس را در موصل اعدام کردند/ ورود نیروها به شهرک باطنایا/ آزادسازی ۵۴ روستا در محور جنوبی شهر
  ۱۹۱۴۲۰۴_۱۵۹
  فرار یک آقازاده‌ با کیف ۶۰ میلیون دلاری
  رقیب جدید رونالدو برای کسب توپ طلا +عکس
  عکس/ پیام تبریک فیفا پس از صعود تیم ملی جوانان
  عکس/ شادی و سجده شکر جوانان ایران در منامه
  بازبینی فیلم حضور وزیر پیشنهادی روحانی در فتنه ۸۸+ فیلم
  ۳۷۶۲۶۳_۵۳۴
  حجت الاسلام ابوترابی؛ سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان‌ در کرج شد
  ۳۷۶۲۶۷_۹۳۵
  یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز در کرج برگزار می شود
  ۱۰۱۴۶۴۸
  حق تقدم با عابر است!
  ۵۳۳۳۷۳۲_۴۱۹
  نقش بستن تصویر سردار سلیمانی بر لباس کارشناس روسی + فیلم
  ۵۳۳۴۰۷۰_۲۶۶
  همکاری با رسانه‌های معاند، قابل پیگرد است/ سخن نظارت آیت‌الله مهدوی‌کنی به مذاق بسیاری خوش نیامد/مختومه کردن پرونده‌ها توسط رئیس قوه قضائیه از دروغ‌های بزرگ است
  ۵۳۳۵۹۷۹_۱۵۲
  یک احترام آمریکایی دیگر به پاسپورت ایرانی
  ۵۳۳۳۴۹۳_۲۱۸
  ۷ راز برای خوابیدن سالم
  ۵۳۳۵۷۱۳_۹۲۶
  لحظه‌ی غافلگیری زورگیران بی رحم هنگام چاقو کشی + فیلم
  ۵۳۳۵۱۳۵_۱۲۸
  حضور صداپیشه «یانگوم» در یک سریال کره‌ای دیگر/ ۴۰ قسمت دوبله شد
  ۵۳۳۳۴۸۷_۳۹۹
  واکنش جالب خانم بازیگر نسبت به خبر طلاقش
  ۵۳۳۵۲۲۳_۶۵۸
  فهرست کامل نامزدهای کسب توپ طلای فرانس فوتبال اعلام شد
  چهار قلو زائی زن کاشمری در مشهد
  یک ایرانی تیتر اول اینستاگرام رئال مادرید شد+ عکس
  ۵۳۳۵۰۶۵_۴۵۵
  واکنش ایران به اهدای جایزه «چتم هاوس »/ ظریف: این جایزه متعلق به ملت ایران است
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net